Knight Online Kurban Bayramı Etkinlikleri

Knight Online Kurban Bayramı Etkinlikleri

Jabrayilov
17-07-2021 - Oyun - Knight Online

Knight Online Kurban Bayramı etkinlikleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenleniyor. 2021 yılına özel etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Knight Online oyununun en iyi yanlarından bir tanesi özel günler için düzenlemiş olduğu etkinliklerdir. Bu sayede oyuncular farklı günlerde farklı oyun deneyimlerini tadabiliyorlar.

Oyuncularına bayram hediyesi niteliğinde Kurban Bayramı etkinliği düzenleyen Knight Online, etkinlik detaylarını paylaştı. Bu yazımızda Knight Online Kurban Bayramı etkinliklerini açıklayacağız.

Knight Online Kurban Bayramı Etkinlikleri

Knight Online’ın bu Kurban Bayramı’na özel düzenlemiş olduğu etkinliğin adı Kaul’dur. Kaul etkinliğinde oyuncuları zorlayacak pek fazla şey bulunmuyor. Tüm oyuncular etkinlikte ilerleme kat edip ödülleri toplayabilir.

Kurban Bayramı denince akla kaçan kurbanlıklar gelir. Kaul etkinliğinde de bundan esinlenilmiştir. Etkinlik boyunca yapmanız gereken tek şey kaçan Kaul’ları yakalayıp Kate’e götürmektir. Siz Kate’e Kaul götürdüğünüzde o da sizi boş çevirmeyecek. Her bir Kaul için ödül verecek.

Etkinlikte verilecek olan ödüller şöyledir:

  • 10 adet Sheep Looking Kaul getirene: Gem, Tranformation Scroll vb. sürpriz hediyeler
  • 100 adet Sheep Looking Kaul getirene: 1 günlük VIP Safe Key
  • 100 adet Sheep Looking Kaul getirene: 3 günlük Menisiah’s Trade Board Exchange

VIP Sade Key ve Menisiah’s Trade Board Exchange etkinlik boyunca sadece birer defa alınabiliyor. Sürpriz hediyeler ise sürekli olarak alınabiliyor. Bu ödülleri almak için sadece Kaıl yakalayıp Kate’e teslim etmelisiniz.

Kaul’ları yakalamak oldukça kolaydır ancak anne Kaul’a denk gelirseniz çok dikkatli olmalısınız. Yavrularını topladığınız için size karşı çok öfkeli olacaktır. Ayrıca anne, yavru canavarlardan daha güçlü ve korumacıdır. Anneyi yakaladığınızda yavrularla aynı ödülü almazsınız. Anneyi öldürmeyi başaran oyuncular yeni sunucularda Stellar Tattoo, eski sunucularda Trophy of Flame eşyalarını alabilecekler.

Knight Online Kurban Bayramı Etkinlikleri Ne Zaman Bitiyor?

Knight Online Kurban Bayramı etkinlikleri birçok kişinin sandığı gibi sadece bayramın dört günü olmayacaktır. 15 Temmuz 2021’de başlayan bayram etkinlikleri 12 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecektir. Bu geniş zaman aralığında rahat rahat Kaul’ları yakalayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz