Knight Online PVP Serverlar

Knight Online PVP Serverlar

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Knight Online

2000’li yılların başından bu yana strateji oyunları kapsamında en popüler oyunların başında gelen Knight Online, 2020 yılına da damgasını vuruyor. Geniş çaplı bir oyuncu kitlesini kendine çekmeyi başaran oyunda, milyonlarca oyuncu serverlara bağlanarak oyun deneyimi yaşıyor. Bu bağlamda da Knight Online PVP Serverlar 2020 yılındaki en iyi sunucuları da ortaya çıkardı.

Knight Online PVP Serverlar 2020

Knight Online PVP Serverlar 2020
gözler yaşlı

Birçok oyuncu, en iyi serverlara dahil olarak oyunu bu serverların çatısı altında deneyimlemek istiyor. Oyuncuların istek ve taleplerine karşılık veren serverlar, ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Bu serverlar bağlamında özellikle PK server türü, en çok ziyaret edilen sunucuların başında geliyor.

Knight Online En İyi Serverlar

Knight Online PVP Serverlar 2020 yılında Sultanwar serverı, oyuncu taleplerini karşılayarak her gün binlerce kullanıcıyı bünyesinde ağırlıyor. Çeşitli etkinlik ve yarışmalar ile büyük bir haritanın içinde eğlenceli vakit geçirmenin önünü açan server, CSW etkinlikleri kapsamında oyunculara para ödülü de veriyor.

Teşvik edici bir ödül olan para ödülü çerçevesinde bin 500 TL’lik ödül, ilk 2’ye giren oyunculara veriliyor. İlerleyen aylarda bu miktarın yükselmesi beklenirken, rakam olarak 5 bin TL’ye kadar yükseliş planlanıyor.

Kendi resmi internet sitesi üzerinden de sık sık duyurular yaparak oyuncuları bilgilendiren Sultanwar PVP serverı, Knight Online PVP Serverlar 2020 listesinde zirveye oturmayı başarmıştır. Oyunculara sunucu üzerinden 7-24 hizmet veren destek ekibi, server içerisinde sorunsuz bir deneyimin de önünü açmış oluyor.

Knight Online Ek Serverlar

Darkko serverı da, 2020 yılının ilgi gören bir diğer sunucusu olarak kayıtlara geçti. XACS sistemi ile hizmet vererek beğeni toplayan sunucuda daha uzun süreli bir hizmet garantisi de veriliyor. Sunucu bünyesindeki 10 clan liderine verilecek DarkkoBakiye ile beraber sürpriz hediyeler de, oyuncuları bahsi geçen sunucuya bağlayan etkenler arasında yer alıyor.

Knight Online PVP Serverlar 2020 listesinde ayrıca onlarca farklı sunucu yer alırken, binlerce kişiye hizmet veren sunucuların yanı sıra daha az oyuncu kitlesine hitap eden alternatifler de bulunuyor. Dolayısıyla oyuncular, kendilerine hitap edildiğini düşündükleri sunucuya dahil olabilirler.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz