Kodkutusu PUBG Mobile Lite

Kodkutusu PUBG Mobile Lite

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - PUBG

Kodkutusu PUBG Mobile Lite son zamanlarda gündeme yer alıyor. Herkes kodkutusunun ne olduğunu ve ne işe yaradığını merak ediyor. Kodkutuus hakkında olumlu ve olumsuz birçok yorumun olması PUBG Mobile Lite oyuncularının aklını karıştırıyor.

Kodkutusu hakkında piyasada dolaşan tüm haberleri inceledik ve şeffaf bir şekilde kodkutusu hakkında merak edilenleri aktaracağız. 

Kodkutusu PUBG Mobile Lite Nedir?

Kodkutusu, bedava mobil oyun hileleri barındırdığını söyleyen bir sitedir. Kodkutusunun bu kadar gündem olmasının sebebi ise online PUBG hilesi yaptığını iddia eden bir sayfaya sahip olmasıdır. Sitenin iddialrına göre bu sayfaya istenilen bilgiler girildiğinde puan ve para veriliyor.

Kodkutusu PUBG Mobile Lite Ne İşe Yarar?

Kodkutusu hile ile PUBG Mobile Lite points ve PUBG Mobile Lite cash veriyor. “Playerunknown’s Battle Points” kısmında yer alan artı ve eksi işaretleri ile istenilen sayıdaki puan seçiliyor. Aynı işlem cash için de yapılıyor. 20.000-1.000.000 arasında seçim yapılabiliyor.

Miktar seçildikten sonra “Generate” butonuna tıklanıyor ve küçük bir pencere açılıyor. Pencereye kullanıcı adınızı yazmanız ve cihaz türünüzü seçmeniz isteniyor. Son olarak “continue” butonuna tıklanması gerekiyor. 

Sayfada bu yöntemi kullanıp puan ve para kazandıklarını söyleyen oyuncuların yorumları yer alıyor. Bu yorumların ne kadar doğru olduğu ise meçhul. Yorumlar para karşılığında yaptırılıyor olabilir. Kısacası biz böyle bir sitede online bu kadar yüksek miktarda para ve puan kazanabileceğine ihtimal vermiyoruz. Dolandırıcılık maduru olmamanız için bu tarz yöntemlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz