LoL Clash Ne Zaman Başlayacak? Güncel

LoL Clash Ne Zaman Başlayacak? Güncel

League of Legends tutkunlarının son dönemde en çok aklına takılan soruların başında LoL Clash ne zaman başlayacak? sorusu geliyor. 

Genellikle sezon sonuna doğru başlayıp, bütün oyun severleri ekran başına kilitleyen League of Legends turnuvalarının ne zaman başlayacağı merak konusu haline geldi. 

Oyuncuların konu hakkında iyice meraklanması üzerine LoL yetkilileri tarafından konuya ilişkin bir açıklama yapıldı. Açıklamanın detayları şu şekilde. 

LoL Clash Resmi Açıklama

League of Legends Türkiye’nin kurumsal internet adresinden yapılan paylaşımda, oyuncuların merakı bir nebze olsun giderilmeye çalışıldı. 

Buna göre LoL Clash ne zaman başlayıp-ne zaman bitecek sorusu cevap buldu diyebiliriz. İşte LoL yetkilileri tarafından yapılan açıklamanın detayları…

LoL Clash Ne Zaman Başlıyor?

League of Legends yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre, turnuvaların iki hafta arayla yapılacağı belli oldu. Buna göre;

  • Turnuvaların iki hafta arayla yapılması planlandı.
  • Turnuvaların hafta sonu yapılması tercih edildi.

Ayrıca, LoL Clash ne zaman başlayıp-ne zaman bitiyor sorusu ise yine LoL yetkilileri tarafından şu şekilde cevaplandı.

  • İlk hafta maçları 10 Ekim Cumartesi günü ile 11 Ekim Pazar günleri arasında oynanacak.
  • İkinci hafta maçları 17 Ekim Cumartesi günü ile 18 Ekim Pazar günleri oynanacak.

LoL Clash Takım Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?

Turnuva günlerinin belirlenmesinin ardından, bu kez kullanıcılar tarafından merak konusu haline gelen bir başka durum, turnuvaya dahil olacak ekiplerin ne zaman başvuru yapabileceği şeklindeydi.

Yine League of Legends Türkiye adresiden yapılan açıklamada bu merakta giderildi denebilir. Buna göre, League of Legends Clash programına katılmak isteyen ekiplerin aşağıdaki takvimi dikkate alması öneriliyor. 

  • 1. hafta düzenlenecek maçlara katılmak isteyen takımların 5 Ekim Pazartesi günü başlayacak kayıt başvurularında önden yer almaları gerekiyor.
  • 2. hafta düzenlenecek maçlara katılmak isteyen takımların 12 Ekim Pazartesi günü başlayacak kayıt başvurularında önden yer almaları gerekiyor.

LoL Clash Ödül Listesi Yayımlandı

LoL Clash turnuvalarına katılıp başarılı olan ekipler, her yıl olduğu gibi bu yılda önemli ganimetlerden faydalanacak. İşte, turnuvayı başarıyla tamamlayan ekiplerin alacağı ödüller;

  • Şampiyonlar Şampiyonu Kostüm Kristali (8-15. sıradaki ekipler bu ödülden faydalanır)
  • Kalıcı Şampiyonlar Şampiyonu Kostümü (1 ve 7. sıradaki ekipler)
  • Tüm biletler (temel ve özel) Şampiyona Küresi kazanır: 1. sıra

2020 Dünya Şampiyonası Clash etkinliğinde oyuncular, 16 takımlık gruplarda mücadele edecek.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz