LoL Ebedi Seti Nedir?

LoL Ebedi Seti Nedir?

Dünyaca ünlü savaş ve strateji oyunu League of Legends’i oynayan oyuncular “LoL ebedi seti nedir?” diye merak etmeye başladılar. Ebedilerin oyuna farklı bir heyecan kattığı herkes tarafından biliniyor. Bu yüzden ebedi seti nedir ve nereden elde edilir diye merak ediyorsanız; yazımızın ilerleyen bölümlerini okuduğunuzda her şeyi öğrenmiş olacaksınız. 

LoL Ebedi Seti Nedir?

Ebedi setleri oyun esnasında elde edilen başarıları takip eden özel sayaçlardır. Bu sayçlar sayesinde başarılarınızı takip ederek Tresh Q’ları, Darius utileri gibi ödüller elde edebilirsiniz. Ebediler her şampiyon için ulaşılan dönüm noktalarını takip ettiğinden; her dönüm noktasına ulaşıldığında ekranın kenarından kısa bir süreliğine bildirim amaçlı görünürler. 

Ebedi sistemi sayesinde şampiyonların ustalık seviyelerini, dönüm noktası ilerlemelerini, kişisel rekorlarınızı görebilirsiniz. Ebedi istatistiklerini sergileme şansınız da bulunur. Herkese sergileyebileceğiniz gibi isteğiniz dahilinde sadece takım arkadaşlarınıza da sergileyebilirsiniz. 

Edebi Setleri Nereden Alınır?

Ebedilerin ne işe yaradığını öğrendikten sonra siz de kendi ebedi setinize sahip olmak isteyebilirsiniz. LoL ebedi seti iki şekilde alınır:

  • Sadece birkaç tane şampiyonun ebedisini almak istiyorsanız şampiyonların ebedilerini teker teker açabilirsiniz. 
  • Sadece birkaç şampiyon yeterli olmaz tüm şampiyonların ebedi setini almak istiyorsanız, bütün ebedileri süresiz olarak açan “seri kartı”nı almalısınız. 

Almış olduğunuz ebedileri, “koleksiyon”a girdikten sonra ebedisini aldığınız şampiyonun üzerine tıklayarak “ilerleme” sekmesinde görebilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz