LoL Karşı Takıma Bakma Detaylı Siteler

LoL Karşı Takıma Bakma Detaylı Siteler

Son yılların en sevilen oyunlarından olan, büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan oyun, LoL karşı takıma bakma siteleri neler konusuyla sosyal platformlarda sık sık gündeme geliyor. LoL mücadelelerinde en kritik noktalardan birisi olan analiz kısmı, karşı takımınızı tanıyabilmek ve onlara göre pozisyon alabilmek adına çok önemli.

Maçı kazanabilmek adına her türlü stratejinin gerçekleştirildiği, oyun anında yaşananlara göre alınan stratejiler oyunu kazanabilmek adına önemli bir hal alıyor. Bu konu kapsamında LoL karşı takıma bakma siteleri neler, ne kadar detaylar içeriyorlar birlikte inceleyelim. 

LoL Karşı Takıma Bakma Detaylı Siteler  

Lol’de karşı takıma bakabilme adına birçok popüler site mevcuttur. Bunun yanında oyuna adapte edilebilen uygulamalar da piyasaya sürülmüş durumda. Sizlerle en popüler uygulamalar ve siteleri inceleyelim.

Blitz

League of Legends’in en popüler uygulaması olarak kabul edilen Blitz, hem web site hem de uygulama şeklinde piyasada yerini aldı. 

Birçok yayıncı tarafından da çok sık şekilde reklamı yapılan uygulama oyun içi entegre olma özelliği de taşıyor. Oyuna entegresi ile birlikte rünlerinizi otomatik olarak ayarlayabilir ve rakip analizini en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Link

Porofessor.gg

LoL’ün analiz kapsamında en popüler uygulamalarından bir diğeri de porofessor.gg sitesi. Rakipleriniz hakkında yapabileceğiniz her türlü analiz ile maçı kazanma şansınızı daha da arttırabilirsiniz.

Link

Op.gg

LoL analiz aşamasında popülerlik kazanmış bir diğer platform op.gg sitesi. Maça hükmedebilmek adına siteden her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Link

Lol Skill

Maç öncesinde yapacağınız analizler ile galibiyet şansınızı çok üst aşamalara taşıyabilirsiniz.

Link

Baselol

Uygulama olarak da ulaşabileceğiniz Baselol’e web site üzerinden de ulaşmanız mümkün. Maç öncesi yapacağınız analizler ile rakiplerinizi iyice inceleyin.

Link

Lol Profile

LoL hakkında bulabileceğiniz her türlü analiz ve inceleme ile şansınızı üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Link

 

Yukarıda bahsettiğimiz ve bahsetme şansı bulamadığımız birçok site ile Lol karşı takıma bakma şansı yakalayabilir, maç öncesi ve sonrasında karşılaşmalarınıza dair her türlü analizi yapabilir, analizlerinize göre stratejinizi dizayn edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz