LoL Ligler Ne Zaman Sıfırlanıyor?

LoL Ligler Ne Zaman Sıfırlanıyor?

Dünya çapında en çok oynanan oyunlardan biri olan League of Legends, kıyasıya geçen lig sezonlarıyla rekabeti artırıyor. LoL ligler ne zaman sıfırlanıyor diye yeni lige hazırlanan oyuncular sabırsızlanıyor. 

İçinde bulunduğu ligi istediği gibi geçiremeyenlerse lig bitimine kadar kendilerini toparlamak için lig bitim tarihini merak ediyor.

LoL Ligler Ne Zaman Sıfırlanıyor?

LoL ligler ne zaman sıfırlanıyor? sorusuna cevap olarak net tarih Riot Games tarafından açıklandı.  League of Legends 2020 sezonu yani bir diğer adıyla 10. lig, 10 Kasım 2020 tarihinde sonlanıp sıfırlanacak. 10. sezon kimileri için kötü geçse de bazı takımlar dünya çapında isimlerini duyurmaya başladı. 

Sezonda başarı elde eden takımlar Twitch, YouTube ve Dicord’da canlı yayınlara davet ediliyor. Bu yayınlarda sezon değerlendirilip yeni sezon hakkında taktikler paylaşılıyor. Bu yayınlar takip edilerek LoL ligleri hakkında detaylı bilgiler edinilebilir ve taktiklere göz atılabilir. 

LoL Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

11. sezonda oyuna yeni şampiyonların ve itemlerin dahil edilecek olması oyuncuları bir hayli heyecanlandırıp beklentiye sokuyor. Oyuncular bir an önce yeni sezonun başlamasını istiyor. League of Legends 10. sezonun ne zaman biteceği belli olsa da 11. sezonun ne zaman başlayacağı tam olarak belli değil. 

Konuyla ilgili Legaue of Legends’in yapımcısı olan Riot Games’den bir açıklama yapılırsa yazımızı sizler için güncelleyip en güncel bilgiye ulaşmanızı sağlayacağız. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz