LoL Mobil çıkış tarihi : LoL Wild Rift Ne zaman Çıkacak

LoL Mobil çıkış tarihi : LoL Wild Rift Ne zaman Çıkacak

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Wild Rift

LEAGUE Of Legends LoL Mobile bir sonraki büyük telefon oyunu olabilir ve LoL Wild Rift beta ile ilgili haberler paylaşıldı.

League of Legends Mobile çıkış tarihi hala çok uzak olabilir, ancak lol mobile beta testlerinde çalışmalar yapılıyor gibi görünüyor.

Wild rift kapalı beta kısa süre önce başladı, ekim ayında kapalı betayla beraber diğer bölgelere sırayla geleceği söz konusu. Gelişmeler olduğunda sizlere aktaracağım.

LoL Wild Rift Ne Zaman Çıkacak ?

LoL Wild Rift Açık beta 7 Aralık’ta Vietnam, Okyanusya ve Tayvan’da.Ardından 10 Aralık günü Türkiye, Avrupa, Rusya ve CIS, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’ya geliyor!Sonunda Wild Rift Türkiye ve bir çok ülkede oynanabilir olacak.

LoL Wild Rift Türkiye hesabının yaptığı resmi açıklamaya göre Wild Rift Aralık ayında ülkemizde resmen çıkmış olacak.

League of Legends Mobile Wild Rift kapalı beta aşamasındayken süre Türkiye’de çıkma süresi çok yaklaştı LoL Mobile sistem gereksinimleri bağlantısından telefonunuz kaldırıp kaldırmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bu yazı 09.12.2020 tarihinde güncellenmiştir.

LoL Mobile Hakkında GÜNCELLEME

League of Legends: Wild Rift, Kasım 2019‘da duyurulduğundan beri oyuncular sabırsızlıkla bekliyorlar. Şimdiye kadar hiçbir detay paylaşmayan Riot Games‘ten, önümüzdeki haftalarda oyunla alakalı bir kaç detay öğreneceğiz gibi duruyor!

Wild Rift’in iletişim departmanı başkanı Ben Forbes, dün attığı bir Tweet‘le önümüzdeki hafta oyunun Youtube kanalından bir geliştirici vlogu paylaşacaklarını söyledi.

Önümüz hafta Youtube kanalımızda Wild Rift geliştirici güncellemesi paylaşacağız! Oyunun alfa ya da beta çıkış tarihi ile alakalı bilgi olmayacak. Sadece sizlerle gidişat ve an itibarı ile ne konumda olduğumuzu paylaşmak istiyoruz.” Yakın gelecekte de oyunla alakalı çok da detaylı bilgiye sahip olamayacağız gibi görünüyor. Gerek çıkış tarihini gerek oynanış detaylarını bir süre daha bekleyeceğiz.

Bu yazı 09.12.2020 tarihinde güncellenmiştir.

Riot Games, 2019’un başlarında League of Legends’ın yeni bir sürümünü mobil cihazlara ve konsollara getirmeyi planladığını açıkladı.League of Legends ayrı olacağı ve League of Legends Wild Rift adıyla geçeceği doğrulandı.

Hayranlar LoL mobile için ilk rapor beta testleri hakkında daha fazla şey duymaya başladılar. Son raporlara göre, oyunun mobil versiyonu için kapalı beta testleri devam ediyor.

Henüz bunu daha fazla Lig oyuncularına genişletme planları yok gibi görünüyor, ancak bulunduğumuz aylar içerisinde daha fazla haber paylaşcaklar gibi duruyor.

Doğrulananlardan, League of Legends Wild Rift maçları mobil cihazlarda daha kısa sürüyor yaklaşık 18 dakika kadar.

Riot Games, mobil sürümün en modern hale getirileceğini zaten doğruladı, ancak testlerin başlamasından bu yana planların değişip değişmediği belirsiz.League of Legends, mobil cihazlarda oyunları 20 dakikaya indirmeyi amaçlayan yeniden tasarlanmış 5v5 MOBA formatında sunacak.

Şimdilik, Riot Games’ten daha fazla haber duyana kadar kapalı beta testleri raporlarının sızmasını beklemekten başka çaremiz yok.

Ayrıca, LoL Mobile’ın kendi eSports etkinliklerine sahip olacağını biliyoruz, ancak bunların ne kadar büyük olacağı belirsiz.

League of Legends, şu anki formatıyla geleneksel sporları aşmak için bir oyun oluşturuyor ve daha hızlı sürüm için iddialı planlar olduğunu duymak şaşırtıcı olmayacak.

LoL Mobile Wild Rift Konsol Çıkış Tarihleri

Konsol sürümleri takip edecek ve 2021 yılına kadar gelmeyecek gibi görünüyor, bu yüzden belki de PS5 ve Xbox Scarlett için yeni bir oyun.

“Çin’den başlayarak yıl sonuna kadar alfa ve beta test sürecine başlayacağız” diye açıklıyor Riot.

“Plan, mobil versiyonun 2020’nin sonuna kadar dünyanın her yerinde tam olarak yaşatılması ve konsolun bir süre sonra gelmesi.

“Oyunu sıfırdan yeniden kurduk (her şeyi). Yenilenen modeller, animasyonlar, oyun sistemleri ve daha fazlası .Ancak bildiğiniz temel League of Legends oyununa sadık kaldık.

LoL’ü Wild Rift’e taşımak istemedik; Wild Rift’in yeni platformlar için tasarlanmış gibi hissetmesini sağlamak ve bu fırsatı oyunda bir sürü iyileştirme yapmak için kullanmak istiyoruz.

“LoL PC’deki açtıklarınızı alamayacak olsanız da, PC sürümünde geçirdiğiniz süre boyunca harika ödüller kazanacaksınız.”

Riot Games, oyun için ilk açık beta testlerinin Çin’de yapılacağını ve bunu diğer bölgelerde de doğruladı.

Bu arada LoL Wild Rift betaya katılmak isteyen kullanıcılar bu linkten kayıt olabilirler.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz