LoL OTP Ne Demek En iyi OTP Karakterleri Sezon 11

LoL OTP Ne Demek En iyi OTP Karakterleri Sezon 11

LoL OTP ne demek en iyi OTP karakterleri de her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından araştırılıyor.

e-Spor arenasında milyonlarca kişinin ilgiyle takip ettiği bir oyun haline gelen League of Legends, fazlasıyla beğenilen bir oyun olarak bilinmektedir. Bahsi geçen meşhur oyuna olan ilgi hala yükseliş içindeyken, birçok oyuncu yeni başlayacakları bu oyuna dair bazı bilgileri öğrenmek ister. Bu bağlamda da oyun içerisinde OTP’nin ne olduğu da sık sık sorulur.

Genel anlamda oyun içerisinde League of Legends’in şampiyonu en iyi şekilde oynama kavramının karşılığına gelmektedir.

LoL OTP Ne Demek?

LoL OTP ne demek en iyi OTP karakterleri araştırılmaya devam edilirken, bir yandan da bu kavramın oyun içinde nasıl bir öneme sahip olduğu merak ediliyor. LoL oyununda bahsi geçen anlam, bir şampiyonun çok iyi şekilde oynanması anlamına gelmektedir. Yalnızca o şampiyonu oynama anlamına gelen OTP’nin açılımı ise One Trick Pony’dir.

Bir işi çok iyi bir biçimde yapma anlamının karşılığı olan One Trick Pony, LoL’de de büyük bir öneme sahip olan kavramların başında gelir.

Oyuncular, lig çıkma süresini daha kısa bir zaman diliminde gerçekleştirmek adına sadece 1 şampiyon ile oynamayı tercih etmektedir. Dolayısıyla da lig çıkmak adına OTP olmak, süre anlamında büyük bir öneme sahiptir. Oyunu taşımak adına da oynanacak şampiyonun tüm mekanik detaylarını öğrenmek ve galip gelmek gerekir.

En İyi OTP Karakterleri Sezon 10

LoL OTP Ne demek en iyi OTP Karakterleri 2020 Sezon 10

LoL OTP ne demek en iyi OTP karakterleri anlamında koridorlara göre farklı alternatifler bulunmaktadır.

  • Solo top için Kled, en çok tercih edilen OTP karakteri olarak bilinir. Bunun yanı sıra Riven, Renekton, Jax gibi alternatifler de yer almaktadır.
  • Mid için Syndra, Annie, Fizz, Qiyana ve Zed, en iyi OTP karakterleri arasında bulunur.
  • Ormanda tercih edilen OTP’ler Jarvan IV, Shaco, Master Yi ve Dr Mundo’dur.
  • Destek için ise Lux, FiddleTick, Thresh, Pyke, Velkoz ve Brand sıklıkla tercih edilir.

OTP olmadan oyunu taşıma süreci çok uzayacağı gibi, büyük bir yetenek de istemektedir. Bu nedenle bir şampiyonda ustalaşmak oyun keyfini daha da arttıracaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz