LoL Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek? 2021

LoL Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek? 2021

LoL Sana Özel Mağaza, her oyuncuya özel sürpriz indirimli kostüm ve daha pek çok fırsat sunan mağaza sistemidir. Bu mağazayı oyun içi mağazadan ayıran en temel özellik her sihirdara farklı indirimler sunmasıdır. Sadece bununla ayrışmaz, açık olma süresi de ayırıcı bir özelliktir. Oyun içi mağaza tüm yıl 7/24 açıkken Sana Özel Mağaza yılda birkaç defa belirli tarihler arasında açılır.

Tamamen özel indirimler için hazırlanmış olan bu mağaza oyuncular tarafından çok seviliyor. Tüm League of Legends oyuncuları mağazanın sık sık açılmasını istiyor. Bu nedenle mağaza açılış tarihlerini takip ediyorlar.

LoL Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek?

LoL Sana Özel Mağaza, birbirinden özel indirimleri size özel sunar. Her gün yenilenen mağaza indirimleri sayesinde cüzi miktarda Riot Pin ödeyerek birçok kostüm satın alabilirsiniz. Normalde pin yetmeyecek olan kostümlere, mağazanın açık olduğu tarihlerde sahip olabilirsiniz.

LoL Sana Özel Mağaza ne zaman gelecek tam olarak bilinmemekle birlikte, temmuz ayının sonunda veya ağustos ayının başlarında geleceği tahmin ediliyor. Sana Özel Mağaza en son 29 Nisan tarihinde gelmişti ve 31 Mayıs’a kadar açık kalmıştı. Mağazanın kapalı kalma süresi belirsiz olduğundan 11.15 veya 11.16 LoL yaması ile tekrar açılabileceği düşünülüyor. Bu tarihlerde açılmasa bile eylül ayında oyuncuları daha fazla bekletmeyerek açılış yapacaktır

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz