LoL Script Nedir?

LoL Script Nedir?

admin

Birçok oyuncunun dilinden düşüremediği LoL script, her geçen gün ünlenmeye devam ediyor. League of Legends terimleri arasında artık kendine yer bulan script pek çok oyuncu tarafından kullanılıyor. Oyun esnasında, oyun yayınlarında script kelimesini duyup merak ediyorsanız bu yazımızda merakınızı gidereceğiz. Yazının tamamını okuyarak LoL script nedir öğrenebilirsiniz.

LoL Script Nedir?

League of Legends’de oyuncular hile yaparak rakiplerinden üstün olmak istiyorlar. Bu konuya oldukça dikkat eden Riot Games ise sürekli olarak hilelere karşı önlemler alarak hile yapılamasının önüne geçiyor.

LoL script, League of Legends oynarken rakibin hamlelerini görmenizi sağlayan hiledir. Script bir program türüdür ve tek bir programdan oluşmaz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi Riot Games hile konusunda çok katı davranıyor. Riot Games script hilelerini fixledikçe yeni programlar geliştirilerek script olarak kullanılmaya başlıyor.

LoL script oyun esnasında çeşitli avantajlar sağlar. Son vuruş desteği ile karakterin vereceği hasarı ve rakibin canını anlık olarak hesaplar. Son vuruş yapıldığında koridor donukken bile kazanabilirsiniz. Rakip hücuma geçtiğinde en az hasarı alabilmeniz için karakterinizi hızlı bir şekilde kaçırır. Hangi yetenekleri kullanmanız gerektiği konusunda yardımcı olur.

Script programlarının hem ücretli hem de ücretsiz olanları vardır. Birçok avantaj sağladığı söylenmesine rağmen bu programların kullanımını tavsiye etmemekteyiz. Script programları zararlı yazılımlardır. Bilgisayarınıza birçok hasar verebilir, kişisel bilgilerinizi kopyalayarak başkalarına dağıtabilir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz