LoL Sezon Sonu Ödülleri S10

LoL Sezon Sonu Ödülleri S10

LoL sezon sonu ödüllerinin neler olduğu ve bu ödüllerin hangi şartlar altında kazanılabileceği League of Legends severlerin aklında yer eden sorulardan biri. 

Bu yazımızda LoL sezon sonu ödülleri hakkında merak edilen bilgileri topladık. 

LoL Sezon Sonu Ödülleri 2020

LoL oyununda her sene verilen dereceli sezon ödülleri yani sezon sonu ödülleri, bu sene 10 Kasım tarihinde saatler 10.59’u gösterdiğinde son bulacak olan dereceli sezonun ardından dağıtılacak. 

LoL Sezon Sonu Ödülleri Ne Olacak? Lol Dereceli Sezon İle 2020’de Ne Kazanılabilir?

Dereceli sezon ödüllerini alabilmek için oyuncuların 10 Kasım 10.59’a kadar en az 2. takdir seviyesine ulaşmış olmaları gerekiyor. 

Daha sonra kazanılan ödüller 11 Kasım tarihinden itibaren dağıtılmaya başlanacak ve 10 Aralık tarihine kadar ödül kazanmaya hak kazanmış bütün hesaplara sezon sonu ödülleri dağıtılmış olacak. Peki LoL sezon sonu ödülleri ne olacak?

  1. Dereceli Sihirdar Vadisi Ödülleri
  2. TFT Dereceli Ödülleri
  3. Takdir Ödülleri

Dereceli Sihirdar Vadisi Ödülleri

Sihirdar Vadisi Tek/Çift veya Esnek’te Altın veya üzeri bir seviyede derece yapan herkesi Şanlı Lucian kostümü bekliyor. Ayrıca Altın derecenin üstüne çıkan her oyuncu, çıktığı her derece için başka renklerde kostümler de kazanacak.

TFT Dereceli Ödülleri

TFT 1. set için ödüller ‘Şanlı Gümüşkanat Minik Efsanesi’ olurken, 2. set için ‘Şanlı Hiddetboynuz Minik Efsanesi’ ve ‘Elementlerin Yükselişi İfadesi’ ödülleri veriliyor. 3. set içinse ‘Galaksiler 1. Bölüm İfadeleri’ ve ‘Şanlı Hortlakçık Minik Efsanesi’ verilecek. 

Takdir Ödülleri

Bu ödüller 3. Takdir Seviyesi ve Üzeri Ödülleri kapsamında ‘Sezon sonu kapsülü’, ‘rastgele totem görünümü’ ve anahtar parçacığı şeklindedir. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz