LoL Urf Ne Zaman Gelecek?

LoL Urf Ne Zaman Gelecek?

Rekabetin ultra yaşandığı LoL urf modu ne zaman gelecek diye Legaue of Legends takipçileri merak ediyor. Geçen yıl gelen urf modu çok beğenilmişti ve oyuncular modun hiç bitmemesini istemişti. Oyuncular kapanmamasını çok istemesine rağmen belirlenen vakitte mod kapatıldı.

2021 yılına girilmesiyle birlikte oyuncular yeni bir LoL urf modu beklentisine girdi. Birçok oyuncu sabırsızlıkla LoL urf modunun gelmesini bekliyor. Bu yazımızda urf modu hakkında belirsiz olan her şeyi andınlatmaya çalışacağız.

LoL Urf Ne Zaman Gelecek?

2021 yılı içerisinde LoL urf modu ne zaman gelecek henüz bir açıklama yapılmadı. Mod geçen yıl 14 Mayıs tarihinde gelmişti ve yaklaşık 1 ay açık kalmıştı. Bu yıl yine aynı aynı zamanlarda gelebileceği tahmin ediliyor. Yani 2021 Mayıs ayında LoL urf modu gelebilir.

Konu ile ilgili yetkililer tarafından yapılmış net bir açıklama olmadığı için, şu an sadece tahmine dayalı varsayımlarda bulunabiliyoruz. Geçen yıl urf modu 10. yıl etkinlikleri kapsamında gelmişti; bu yıl da özel bir etkinliğin parçası olarak gelebilir.

LoL urf modu oyuncular tarafından çok beğenildi ancak oyuncuların reflekslerinin bozulmamasını isteyen Riot yetkilileri modu kısa süreli tuttu. Bu modda tüm işlemler normal moda göre daha hızlı gerçekleştiği için çok fazla urf oynayan oyuncuların gözlerinde ve reflekslerinde sorunlar oluştu. Bu sorunlar da normal ve dereceli maçlarda oyuncuların performanslarının düşmesine yol açtı.

Tüm bunlardan dolayı urf modunun bu yıl da kısa süreliğine gelmesi bekleniyor. Urf modunun kalıcı olmasına ihtimal verilmiyor.

LoL Urf Modu Nedir?

LoL Urf modu, ultra rekabet faktörünün kısaltmasıdır. Bu modu normal ve dereceli moddan ayıran en önemli yanı sürelerin kısa olmasıdır. Urf modunda skill respawn süresi 1-20 saniye arasına inmiştir. Skill süreleri 0,5-4 saniye civarlarındadır.

Süreler bu denli düşük olduğu için her şey çabuk bir şekilde olup biter. Maçın sonucu maç bitene kadar belirlenemez. Çünkü kaybeden birisi saniyeler içerisinde kazanan taraf olabilir. İşte bu sebepten dolayı rekabet ultra yaşanır. Sıkıcı bir maç yaşanma ihtimali yoktur; her maç oldukça yüksek ritimde geçer.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz