LOL Yeni Sezon Ne zaman Sezon 11?

LOL Yeni Sezon Ne zaman Sezon 11?

LoL yeni sezon ne zaman 2021 sezon 11, LoL tutkunları tarafından merakla cevaplanması beklenen sorulardan biridir. Dünyanın en popüler oyunlarından biri League of Legends yeni sezonunu oyuncular heyecanla bekliyor. Sezon 11’de gelecek yenilikler oyuncuları daha fazla heyecanlandırıyor. Yeni sezon hazırlıkları için şimdiden kollar sıvandı.

League of Legends (LoL) Nedir?

League of Legends, dünya çapında pek çok oyuncuya sahip strateji oyunları kategorisinde yer alan savaş oyunudur. Oyunun çevrimiçi olması adrenalini yüksek oyun keyfine yol açıyor.

İki takım arasındaki farklı arenalarda ve oyun modlarında geçen savaşlar kıyasıya rekabet yaratıyor. Rekabetin ve stratejinin zirve yaptığı LoL yeni sezon ne zaman 2021 sezon 11?

Sezon 10 Ne Zaman Bitiriyor?

League of Legends 2020 yılına ait 10. Sezonunun 15 Ocak 2021’de son bulacağı bildirildi. 10 sezon 15 Ocak 2021’de bitiyorsa, “LoL yeni sezon ne zaman 2021 sezon 11” sorusu akıllara takılıyor. Sezon 10’un ardından direkt sezon 11 gelebilir diye düşünenler mevcut.

Sezon 10’un 15 Ocak’ta bitiyor olması, sezon 11’in çok beklenilmeden piyasaya sürülecek olmasına dair bir işaret olarak görülebilir. Ancak bu durum Riot Games’in hazırlıklarına ve reklam stratejisine bağlı. Maalesef oyuncular Riot Games’ten gelecek açıklamayı beklemek zorundalar. Gelen açıklamayla birlikte oynanma rekorları kıran LoL’ün yeni sezon tarihi de netleşmiş olacak.

2021 Sezon Öncesi Dönemi Oynanış Planları

Bu yıl LoL’un sezon öncesi döneminde fark yaratacak yenilikler mevcut. League of Legends yapımcıları ““LoL yeni sezon ne zaman 2021 sezon 11?” sorusuna cevap vermeseler de, sezon öncesi döneme yönelik hedeflerini açıkladılar. Bu hedefler şöyle sıralanabilir:

  • Oyuncular tarafından beğenilmeyen eşya alım sistemi değiştirilecek. Değişimin ardından eşya alımı daha hızlı ve daha kolay olacak.
  • Şampiyonların kararlarına etki edecek bir değişimde bulunulacak.
  • Eşya dizilimlerinde de değişiklik yapılacak. Bu değişiklikler yapılırken oyunda ustalaşmanın heyecan verici yolları göz önüne alınacak.
  • Oyuncuları sıfırdan oyunu öğrenmek zorunda bırakmamak adına, League of Legends ile sembolleşmiş eşyalara bir değişim uygulanmayacak.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz