LoL Yeni Sezon Ne Zaman ? Sezon 11 Ne zaman başlayacak

LoL Yeni Sezon Ne Zaman ? Sezon 11 Ne zaman başlayacak

LoL yeni sezon 11, sezon arası dönemin bitmesiyle 2021 Ocak ayında bir aksilik olmazsa başlaması planlanıyor.LoL sezon 11 Ocak ayı itibariyle dereceli ligler sıfırlanıp tekrar başlayacak.

LoL 2021 Sezonu Ne Zaman

LoL resmi taraftan açıklama gelmesi şuan için çok erken olsa da sezon 10 için son yama 10.25’in yayınlanma tarihi 9 Aralık 2020 gözüküyor.Geçen sezonda aynı tarihlerde biten lig, Ocak ayında başlamıştı.Ancak resmi açıklama hangi gün başlayacağı bilgisi son günlerde gelmişti.

Yukarıdaki dediklerimizin üstüne LoL resmi olarak açıkmasında, 2021 sezonunun yani sezon 11’in 8 Ocak 2021’de başlayacağını duyurdu.

Yeni Sezon BAŞLADIII!

LoL Sezon 11 Dereceli Maçlar Ne zaman Başlayacak?

LoL sezon 11 dereceli maçları liglerin sıfırlanmasıyla beraber büyük ihtimalle Ocak 2021 de başlayacaktır.Geçen sezon 10’da, 10.1 yaması yayınlandıktan 3 gün sonra dereceli maçlar başlamıştı.Herkes tekrardan unranked olup ilk 10 Maçını atmaya başlayacaktır.Dereceli maç atmaya başlamadan önce diğer koridorları neden seçmeliyiz yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz.

LoL Sezon 10 Ne zaman bitecek

LoL sezon 10 ne zaman bitecek ? Diğer sezonlarda olduğu gibi yeni sezonun başlamasına yakın bitecektir.Ancak dereceli maçlar her sezon olduğu gibi devam ederek, ufakta olsa elonuza katkı sağlayacaktır.

LoL Sezon 11 Yenilikleri

LoL Sezon 11 için şuan herhangi bir yenilik yok, bunun için henüz çok erken, genellikle sezon 11 başlama haberlerinden sonra yenilikleri açıklamaya başlıyorlar.Sezon 10 için vadiye elementleri ve top/bot koridorlarında ki çıkıntıları getirerek oyuna değişik dinamikler katmaya çalışmışlardı, yeni sezon 11 için ne gibi yenilikler olacak merakla beklemekteyiz.

LoL Yeni Sezon Ne Zaman ? Sezon 11 Ne zaman başlayacak

lol yeni sezon ne zaman 2021

LoL sezon 11, 11.1 yaması yayınlandıktan sonra 3-4 gün içinde başlayacak ve herkesin dereceli ligleri sıfırlanacaktır.

TFT Yeni Sezon Ne Zaman

TFT yani teamfight tactics LoL parçası olduğundan dolayı, yukarıda anlattığımız her şey tft içinde geçerlidir. TFT yeni sezon Ocak 2021 ‘de bir aksilik olmazsa başlayacaktır.

Sizlere lol yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı vermeye çalıştık.Sizce sezon 11’de bizi neler bekliyor ? Bizden farklı bildiğiniz şeyleri veya düşüncelerinizi bizimle yorumlarda paylaşın.Yeni sezonda herkese başarılar.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz