Lor 0.9.4 Yama Notları Buffs Nerfs

Lor 0.9.4 Yama Notları Buffs Nerfs

Lor 0.9.4 yama notları için Legends of Runeterra şampiyonlarında yapılan bazı değişiklikler bugün mobil cihazlar aracılığıyla sızdırıldı. 

30 Nisan’da PC ve mobil cihazlarda resmi olarak piyasaya sürülmesinden önce LoR’da bir büyük yama daha var. Ancak, Singapur’da veya “diğer yollarla” yasal olarak mobil sürüme erişimi olan oyuncular var. Bir Reddit kullanıcısı görüntüleri bugün yayınlayarak Yasuo, Katarina ve Kalista, Vanguard Bannerman, Frenzied Skitterer ve Brightsteel Formasyonundaki değişiklikleri ortaya koydu. 

Değişiklikler gerçekten olur ise, LoR lansmanı ve yeni set sürümünden önce metaları büyük ölçüde değiştirme potansiyeline sahiptirler . 

Lor 0.9.4 Yama Notları

Yasuo

  • Sağlık: 3 > 4

Kalista

  • Level Up: 3+ müttefikin öldüğünü gördüm

Katarina

  • Oynayın: Elinizde bir [Fleeting] Blade’s Edge oluşturun. Seviye Atlama: Bir kez vurdum. Seviye atladığımda beni hatırla.

Vanguard Bannerman

  • Bağlılık: Diğer müttefiklere ver +1 | +1

Frenzied Skitterer

  • Sağlık: Üçten ikiye düşürüldü

Brightsteel Formation

  • Anahtar Kelime Bariyeri kaldırıldı 

Yaklaşan 0.9.4 yamasında sızdırılmış nerfs ve buR kartlarına bufflar şu anda belirsizdir ve doğrulanmamıştır. Oyuncular, özellikle mevcut şampiyonlarda yapılan değişikliklerle, yeni desteler kuramına zaten başlıyor. Ve son birkaç hafta boyunca metaya hakim olan Bannerman desteleriyle uğraştıktan sonra, çoğu potansiyel bir nerf aldığını görmek için heyecanlı. 

LoR 0.9.4 Yaması Ne zaman Yayınlanacak?

Lor 0.9.4 yama notları bir aksilik olmaz ise  28 Nisan’da PC ve 30 Nisan’da mobil için yayınlanacak.Diğer değişiklikler onaylandığında listeye eklenecektir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz