Lor En iyi Desteler – Legends of Runeterra Best Meta Decks

Lor En iyi Desteler – Legends of Runeterra Best Meta Decks

Lor en iyi desteler yazımızda sizlere güncel Lor 1.4 sürümü için olan en iyi desteleri paylaşıyor olacağız.Yeni yamalarda güncellemeler yapılacaktır.

Legends of Runeterra yepyeni bir oyun olduğundan, metaların çok biçimlendirilebilir olduğunu ve oyuncuların desteleri keşfettikçe ve optimize ettikleri için değişebileceğini unutmayın.

Aşağıdaki meta desteler, LoR ranked açılışı sırasında güçlü olmak için tasarladığımız destelerdir.Metalar henüz yeni olduğundan size ekstra değiştirebileceğiniz kartlarıda sunacağız, kendinizde harmanlayabilirsiniz.

Lor En iyi Desteler Meta Tier List

Lor en iyi desteler için sizlere Lor 1.4 yaması için hazırlanmış 6 güncel S Tier meta destesi tanıtacağız.

lor en iyi desteler legends of runeterra

Corina Control Destesi – S Tier

lor en iyi desteler legends of runeterra
Corina Control Destesi İmport Kodu :

CEBAGAIED4TTIBYBAUOSCKBLGI2TQAQCAECDAMIDAECQCDZWAA

Genel Bilgi

Corina Control, Ezreal veya diğer kontrol güvertelerine iyi eşleşmeler yaparken, örümceklerle tahta merkezli güverte arasında işlem yapabilen yeni bir destedir. Son derece yavaş oynar, ancak 9. turdan sonra Ledros ve Corina’dan gelen hasarın kaçınılmazlığına dayanır. Rakiplerinizi yavaşça yere öğütmek istiyorsanız bu desteyi alın.

Nasıl oynanır?

Aggro eşleşmeleri basittir, birimleriniz , aggro eşleşmelerine karşı iyidir, ancak Withering Wail ve Grasp ve Burn eşleşmeleri için stabilize etmek gerekir. 

Ezreal destelerine karşı, kaldırma büyülerinize güvenmeye odaklanın ve tahtaya birimleri oynamayın, böylece onları Ezreal’ı dengelemeyi reddedebilirsiniz. 

Bannerman gibi orta seviye destelere karşı, Grasp ve Get Excited gibi hızlı büyülerinizi kullanırken gelişmeyi cezalandırmak için Mana’yı Ruination’a açık bıraktığınızdan emin olmak istersiniz! açık saldırıları cezalandırmak. Bu, 6’ya ve daha ileriye gitmek yerine mana bankası yapmak zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Ezreal Karma Destesi – S Tier

lor en iyi desteler legends of runeterra
Ezreal Karma import Kodu :

CEBAKAICAITCSOBZAYAQIGY7EQVTIOQCAEAQIJYCAEBCKMIBAEAQENY

Genel Bilgi

Ezreal Combo eğlenceli bir destedir, ancak aynı Freljord varyantını oynamak yorucu olabilir. Bu güverte, aynı konsept içinde kalırken çeşitlilik eklemenin güzel bir yoludur. Diğer varyantlardan çok daha yavaş oynar, bu yüzden bunu sadece uzun oyunlar için sabrınız varsa yapın.

Nasıl çalışır

Ezreal’ın bu varyantı özellikle yavaştır, bu nedenle amacınız seviyeli bir Ezreal ve combo elde edene kadar mümkün olduğunca geç durmaktır. Aggro’ya karşıysanız erken oyun tehditleriyle başa çıkmak için Thermo, Mystic Shot ve Statikk Shock kullanın. Daha büyük birimlerle güvertelere karşı, Statikk Shock çok az hasar alacağı için bunlarla başa çıkmak için bloklara öncelik vermek isteyeceksiniz. 

Bazı oyunlar orta oyun üzerinde kontrol sahibi olacak ve Elusives ile hasar için itebilirsiniz. hasarı almak iyidir, ancak asla fazla uzatılmaz. Oyun ne kadar uzun olursa, kazanmanız o kadar kolay olur.

Spider Aggro Destesi – S Tier

lor en iyi desteler legends of runeterra
Spider Aggro import kodu :

CEBAIAIFEQTTKOAHAEBQOCIMB4KCONYCAEAQKMQCAEBQ2GIBAEAQKFQ

Genel Bilgi

Tahtayı doldurmak ve rakibinizi takip edemeyecekleri takipçilerle boğmak istiyorsanız bu desteyi oynayın. 

Nasıl çalışır

İlk oyununuz, tahtayı doldurmakla alakalıdır. Bu, Elise’i çevirmenizi veya 5 ve 6’ncı sıralardaki oyunları hızlı bir şekilde kapatmak için kullanabileceğiniz büyük bir Crowd Favorite’i çağırmanıza izin verdiği için önemlidir. Büyük bir tahta ile, örümceklerin korkutucu olması veya meydan okuyabilmesi için döndürülmüş Elise’i kullanabilirsiniz. büyük engelleyiciler hasar almak

Midrange Bannerman Destesi – S Tier

lor en iyi desteler legends of runeterra
Midrange Bannerman Destesi İmport Kodu :

CEAQYAIAAEEQUCYMDIOSAJJLFUZQAAQBAEBDCAYBAADDENA

Genel Bilgi

Midrange Bannerman, tırmanmak için harika olan ancak uzun karmaşık oyunları sevenler için olmayan basit bir destedir.

Nasıl Çalışır

Yararlı yapabileceğiniz birkaç kombinasyon, bir bariyer meydan birimi için ikinci olurken Fleetfeather Tracker’u Brightsteel Protector’a dönüştürür. Çıkarma ışık destelerine karşı kolay bir gelişim sağlar. Elinizde Bannerman varsa ve saldırı sırasında birkaç birim kaybederseniz, buff’ı geniş bir tahtada alabilmeniz için biraz yavaşlayın. Chump engelleyicilerinden geçmek zordur, ancak genellikle büyük kaldırma seçeneklerine sahip değildir. Fiora’yı canlı tutmaya çalışın.

Heimer Control – S Tier

lor en iyi desteler legends of runeterra
Heimer Control Destesi import Kodu :

CEBAMAIECANSOKZUHADACAQCBQSSMMJZAEBACAQXFEAA

Genel Bilgi

Eğer oyunu oynamalarını engelleyerek rakibinizin hayatını perişan etmek istiyorsanız, bu sizin için bir destedir. Genel olarak, cevaplarınızla yaratıcı olabileceğiniz eğlenceli bir deste.

Nasıl çalışır

Ana kazanç koşulu, tahtanızı kontrol etmek ve maksimum değer elde edebileceğiniz bir anda Heimer oynamaktır. 

Bunun anlamı, ideal olarak onu ve Brilliance ya da iki Flash’ı oynamak istemenizdir, böylece bazı zor botlar elde edebilirsiniz. 

Bir T-Hex için İlerleme Günü olması, Deny’i kullanarak Heimer’i canlı tutarsanız kurtulmanız gereken başka bir güçlü kombo. Bu oyun gerçekleşene kadar, kaldırma ve duraklama kartlarınızla çok becerikli olmalısınız.

Elusive Burn Destesi – S Tier

lor en iyi desteler legends of runeterra
via mobalytics
Elusive Burn Destesi import kodu :

CEBAIAIACEJBKLIIAEBAMCIMCESSMMJZAEBACAANGIAA

Nasıl çalışır

Yalnız Kalmayı başarabiliyorsanız, Zed, Fiora ve Yalnız Keşiş arasında birçok harika hedefiniz var. Eğer oranlara saldırıyorsanız, Zed ve Monk harika seçeneklerdir, ancak oyun bile saldıracaksa bile saldırmaya başlamadan önce bir saldırı yemelisiniz. 

Düşman bir savaş hilesi olduğunu düşünüyorsa, Fiora bile saldırılarla hoş bir caydırıcıdır. Rakibinizin kaldırma seçeneklerinin farkında olduğunuzdan emin olmak ve mümkün olduğunca verimli bir şekilde önlemek için doğru güçlendirmeye sahip olmak istiyorsunuz. Acımasız Takip için ölümcül kaydedin.

Sizinde destenizin lor en iyi desteler arasında yayınlanmasını istiyorsanız yorumlarda bize belirtin.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz