Lor Mobile Destekleyen Telefonlar – Runeterra

Lor Mobile Destekleyen Telefonlar – Runeterra

Lor Mobile destekleyen telefonlar açıklandı.28 Nisan saat 20.00 ile Lor artık açık beta süreceni tamamlamış olacak.

Yama yayınlandıktan sonra Lor Mobile Google Play Store ve App Store yüklenmeye başlanacak.Uygulamayı mağazanızda görmeniz, yaşadığınız bölgeye bağlı olarak 4 ila 48 saat sürebileceği söyleniyor.

30 Nisan’da mobil sürüm tüm çıkış bölgelerinde tam özellikleriyle devreye girecek ve LoR resmen çıkmış olacak!

Lor Mobile oynamanız için Riot hesabı şart olarak gözükmüyor ama yine de riot hesabınızla girmeniz de fayda var, platformlar arası geçiş yapmak için işinize yarayacak.

Lor Mobile Destekleyen Telefonlar

Lor Mobile Destekleyen Telefonlar

ANDROİD DESTEKLEYEN TELEFONLAR

Lor Mobile Destekleyen Telefonlar android işletim sisteminde çok fazla rahatça ortalama bir telefonlar oynayabilirsiniz.

  • OS 5.0
  • 2 GB RAM
  • Adreno 306  dengi ya da daha iyi grafik işlemci

İOS DESTEKLEYEN TELEFONLAR

Lor Mobile Destekleyen Telefonlar iOS için iphone 6s ve üstü öneriliyor.

  • iOS9
  • Arm64 işlemci
  • NOT: iPhone 5s, iPhone 6 ve iPad Air 1 gibi 1 GB RAM’e sahip cihazları kullanmanızı önermeyiz. Legends of Runeterra’yı bu cihazlara indirebilirsiniz ama oynarken düşük performansla karşılaşabilir veya kesinti yaşayabilirsiniz.

ENVANTER VE RİOT HESABI

Hem PC’de hem de Mobile’da oynamak istiyorsanız, Riot Hesabınızı kullanarak oturum açmanız gerekir. PC’de yapılan satın alımlar aktarılacaktır. İçeriği nereden satın aldığınıza bakılmaksızın, aynı Riot hesabını kullandığınız sürece içeriğe PC ve mobil cihazdan erişebilirsiniz. Bu, geçiş ilerlemesi ve rütbesi için de geçerlidir.

Lor 8 Mayıs saat 09.59a kadar giriş yapan herkese özel bir Ay Şaşkını Poro muhafız hediye edilecek.8 Mayıstan sonra hediyenizi 24 saat içinde koleksiyonunuzda görebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz