Lords Mobile Baykuş Heroları

Lords Mobile Baykuş Heroları

Jabrayilov
25-03-2021 - Oyun - Lords Mobile

Lords Mobile baykuş heroları oyuna canavar olarak yeni eklenen baykuşu alt etmeye yarayan herolardır. Canavar avına çıktıysanız ve baykuş avlamak istiyorsanız seçtiğiniz herolara çok dikkat etmelisiniz. Her canavarı kendine özgü herolarla avlamaya çalışmalısınız, aksi taktirde ava giderken avlanırsınız.

Lords Mobile’de canavar avına çıkmak bol kazançlı bir iştir. Kazançlı olduğu kadar da tehlikelidir. Bu nedenle canavar avına çıkmaya karar veren herkes herolarını doğru seçmelidir. Hero seçimlerinde yapılan stratejik hataların bedeli çok ağır olabilir. 

Lords Mobile Baykuş Heroları Nelerdir?

Her canavarı daha kolay avlayabilecek hero takımları vardır. Levele göre en iyi hero takımlarını kurmalısınız. Canavarlar avlanması kolay varlıklar değillerdir. Bir canavarın karşısına güçlü bir hero takımıyla çıkmazsanız adeta canınızı okuyabilir. Bol kazanç istiyorsanız takımınızda doğru herolara yer vermelisiniz.

Lords Mobile baykuş herolarından bahsettiğimiz bu yazımızın devamında levellere göre nasıl bir takım kurmanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Elinizde olan herolarla en iyi takımı kurabilirsiniz. 

Lords Mobile F2B Baykuş Heroları

Lords Mobile’de bazı herolarla oynamak ücretsizdir. Eğer yeni hero açacak kaynağınız yoksa ücrtesiz herolarla baykuşları avlayabilirsiniz. Lords Mobile f2b baykuş heroları aşağıdaki gibidir:

  • Level 1-2-3: Yakıcı + Fırtına Bilgesi +  Bomba Cini + Elementselci + Kar Kraliçesi
  • Level 4: Yakıcı + Prima Donna + Bomba Cini + Elementselci + Kar Kraliçesi
  • Level 5: Yakıcı + Prima Donna + Işık Çocuğu + Elementselci +Kar Kraliçesi

En İyi Lords Mobile Baykuş Heroları

Lord Mobile’de baykuşları zorlanmadan avlamak istiyorsanız elinizde olan en iyi takımı çıkarmalısınız. Zayıf bir takım baykuşu avlayamayıp bozguna uğrayacaktır. Avda elde edebileceklerinizi kaybetmemek için levele göre bir takım çıkarmalısınız.  En iyi Lords Mobile baykuş heroları şu şekildedir:

 

  • Level 1-2-3-4: Alacakaranlık Rahibesi + Yakıcı + Küçük Şeytan + Elementselci + Düş Cadısı
  • Level 5: Alacakaranlık Rahibesi + Yakıcı + Küçük Şeytan + Fırtına Tilki

Hem oynaması ücretsiz olan f2b herolarla hem de en iyi herolarla baykuş avlayabilirsiniz. Takımlarda bulunması gereken tüm herolara sahip değilseniz yerine ekleyebileceğiniz bazı herolar vardır. Heroların yeteneklerine bakarak doğru seçimi yapmalısınız. Karşınızdaki baykuşun bir canavar olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz