Marvel’s Avengers Oyunu Çıkış Tarihi – Oyun Ne Zaman Çıkacak

Marvel’s Avengers Oyunu Çıkış Tarihi – Oyun Ne Zaman Çıkacak

Marvels Avengers oyunu bildiğiniz gibi ertelenmişti. Square Enix ve Crystal Dynamics, oyunun daha geç olacağını ve beklediğimizden birkaç ay sonrasına kadar yayınlanmayacağını açıkladı. Daha önce Mayıs ayında piyasaya sürülmesi planlanan Avengers’ın çıkış tarihi şimdi 4 Eylül 2020’ye ayarlandı.

Crystal Dynamics’in ortak stüdyo başkanları Scot Amos ve Ron Rosenberg tarafından yazılan bir yazıda , ikisi “Marvels Avengers oyunu deneyimini sunma” arzusunu anlatıyor. Bunun gerçekleşmesi için gecikmenin gerekli olduğunu söylüyorlar.

Taraftarlar kendimiz olarak, bu efsanevi karakterlerle çalışmak bir onur ve ayrıcalık ve bu süper kahramanların bizim için ve dünyadaki gerçek inananlar için ne anlama geldiğini biliyoruz.Size Marvels Avengers oyununun vizyonumuzu sunmaya başladığımızda, yıllarca orijinal bir hikaye odaklı kampanya sunmayı, kooperatif ve ilgi çekici içerik sunmayı taahhüt ettik. Bu amaçla, bu ek geliştirme süresini en iyi şekilde harcayacağız. Oyunun hayranlarımızın beklediği ve hak ettiği yüksek standartlara göre hazırladığımızdan emin olacağız.

Marvels Avengers üzerinde çalışan dünya çapındaki ekipler bize gösterdiğiniz desteği içtenlikle takdir ediyorlar. Heyecanınız ve geri bildirimleriniz için çalışıyoruz ve size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz. Gecikme için özür dileriz.

2017’de Avengers Projesi olarak ilan edildikten sonra Marvel’s Avengers, E3 2019’da açıklandı. O zamanlar oyun, bazılarının karakterlerinin görünümü için eleştirilmesinin yanı sıra oyunun hangi şekli alacağına dair net olmayan mesajlar aldı. O zamandan beri oyunun yapısı hakkında biraz netlik kazandık ve görsellerinde değişiklikler yapıldı .

Marvels Avengers Oyunu Ne Zaman Çıkacak

Eylül ayında geldiğinde, Avengers Xbox One, PS4, PC ve Google Stadia için piyasaya sürülecek. Marvels Avengers oyunu 4 Eylül’de tüm plantformlarda çıkması bekleniyor.

Marvel’s Avengers Fragmanı
 
 
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz