Max Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Max Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Jabrayilov
30-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Destek rolünün vazgeçilmez kahramanı Max Brawl Stars, yüksek hasar miktarı, can değeri, menzili ve hareket kabiliyeti gibi birçok nedenden ötürü en çok tercih edilen karakterlerin başında gelmektedir.

Toplam 8 temel özellik ile 1. seviyeden 9 ve 10. seviyeye kadar değişen hasar miktarı ve isabet noktası ile gözleri dolduran Max, uzun oyunda tek takılıp galibiyete ulaşabiliyor.

Brawl Stars hayranlarının efsane (Mythic) benzetmesinde bulunduğu Max Brawl Stars’ın kostüm bilgilerini, yıldız güçlerini ve temel özelliklerini; sizin için hazırladığımız bu içerikte bulabileceksiniz.

Brawl Stars Max Çıkartma Taktiği

Henüz yeni sayılabilecek bir karakter olmasına karşın Brawl Stars takipçilerinin en çok seçtiği destek rolündeki karakterlerin başında gelen Max’ı edinmek istiyorsanız, oyun içinde bol bol kutu açıp kupa toplayabilirsiniz.

Eğer bu yöntemin uzun ve yorucu olduğunu düşünüyorsanız, oyun içi satın alma metodu ile Max Brawl Stars karakterine kısa yoldan ulaşabilirsiniz. 

Bizim tavsiyemiz, Max’ı doğrudan gerçek para ile satın almak yerine kupa toplayarak satın almanız olacaktır. Bu sayede hem tecrübe kazanacaksınız hem de çileli bir yolculuğun ardından hedeflerinize ulaştığınız için görece daha mutlu olabilirsiniz.

Max Brawl Stars Kostümleri

Oyun içinde farklı bir görünüm elde etmek isteyen oyuncuların ilk yaptığı ve sıklıkla yaptıkları şeyin kostüm satın almak olması boş yere değil.

Farklı ve ilgi çekici bir görüntü ile rakiplerine korku salmak isteyen, özellikle bu oyuna değer verdiğini; bu oyunda saatlerini harcadığını kanıtlamak isteyen oyuncuların ilk yaptığı hareket kostüm almak.

Max’ın kısa süre içerisinde mitleştirilmesinin (efsaneleştirilmesinin) ardından Supercell yönetimi, duruma daha fazla kayıtsız kalmayıp birbirinden güzel 2 farklı kostüm imal etti. Bu kostümler şu şekilde;

 • Turbo Max: 30 Elmas
 • Sokak Kıyafetli Max: 80 Elmas

Ayrıca, Brawl Stars’ın klasikleşmiş kostümleri olan Saf Altın ve Saf Gümüş kostümlerinin de kısa süre içerisinde  yüklenmesi bekleniyor.

Max Yıldız Gücü

4480 gibi yüksek bir can seviyesine sahip olan destek rolü karakteri Max’ın yıldız güçleri, gerek takım oyunu için gerekse bireysel oyun için oldukça avantajlı.

Diğer bütün karakterler gibi 9 ve 10. seviyeden itibaren yıldız güçlerine kavuşan Max, Faz Değiştirici yeteneği ile birlikte cansiperane ileri atılıp bütün hasarı göğüsler ve bir yerden sonra bu hasara karşı bağışıklık kazanır.

Ayrıca, Hızlı Şarj (Super Charged) yeteneği sayesinde, Max hareket halindeyken devamlı bir şekilde yetenek dolum sürelerinde düşüş yaşanır. 

Max Özellikleri

Taşıyıcı veya Destek rolü için biçilmiş kaftan olan Max Brawl Stars’ın birbirinden güzel 8 farklı özelliği bulunuyor. Bu 8 özelliğe ek olarak 1. seviyeden 9 ve 10. seviyeye varıncaya kadar değişen hasar miktarı diğer bütün karakterler de olduğu gibi Max’da da mevcut.

 • Can: 4480
 • 4’lü hasar kaydı: 448
 • SÜPER Yeteneği: Bütün takıma 4 saniyeliğine de olsa hareket hızı verir.
 • Uzunluk: 4000 ms
 • Yeniden yükleme hızı: 1300
 • Saldırı hızı: 600
 • Hız: Çok hızlı (Oyundaki en hızlı karakterlerden birisi Max Brawl Stars)
 • Saldırı menzili: 8.33 (Oyundaki en geniş menzile sahip karakterlerden birisi yine Max)
 • 1. Seviye hasar miktarı: 1280
 • 9 ve 10. Seviye hasar miktarı: 1792
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz