Metin 2 Nemere Efsunları Nasıl Yapılır

Metin 2 Nemere Efsunları Nasıl Yapılır

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Metin2

Metin 2 nemere efsunları nasıl yapılır 2020 yılında da en çok aranan konu başlıklarının zirvesinde yer alıyor. Oyuncuların Sohan Dağı’nın ayazında yer alan bu devasa yapıya girmeden önce elbette ki dikkat etmesi gereken bazı unsurlar bulunuyor.

Çok sayıda karakteri barındırarak milyonlarca oyuncunun ilgi odağı olmayı başaran Metin 2, günümüzde de hala önemli bir kitleye keyif yaşatıyor. Bu anlamda da oyun içerisinde yer alan bazı item ve karakterler, birçok kişi tarafından araştırılıyor.

Metin 2 Nemere Efsunları Nedir?

Gözetleme kulesi üzerinden görülebilen Nemere, zindan tipi bir harita olarak dikkat çekmeyi başarıyor. Toplamda 9 adet farklı kattan oluşan haritanın ilk katından son katına kadar bir sonraki kata geçmeye yarayan unsurlar bulunur. Oyuncular, tamamlamaları gereken görevleri başarıyla yerine getirmelerinin ardından bir üst kata geçiş yapabilirler.

Metin 2 nemere efsunları nasıl yapılır 2020 yılında aranan cevaplardan biri iken, öncelikli olarak bu katlarda görevleri başarıyla yerine getirmek gerekmektedir. Zindanda 1 saat kalma zorunluluğu bulunur. Zindanda 1 saat kalınmasının ardından otomatik olarak dışarıya atılırlar.

Yalnızca tek bir grup ile giriş yapılabilen zindan içinde yalnızca grup lideri giriş talebi verebilmektedir. Talebin verilmesinin ve kabul edilmesinin ardından tüm grup içeri doğru ışınlanır.

Nemere Efsunları Görevleri

Metin 2 Nemere Efsunları Nasıl Yapılır 2020

Oyuncuların zindandan çıkması veya oyundan düşmesi sonucunda, içeri tekrar girebilmesi adına 5 dakikalık bir süreleri bulunur.

Oyunda nemereye girebilmek adına 100 seviyeye ulaşma şartı olduğu gibi, grup içerisinde Şaman ve Ninja’nın da olması zorunludur. 1’den 9’a kadar olan katlarda, bazı görevler yalnızca bu karakterler ile tamamlanmaktadır. Her katta tamamlanan görevlerin ardından oyuncular nemere sandığı alabilmektedir. Her serverda farklı sandıklar bulunur.

Nemere Sandıklarında Neler Bulunur?

Oldukça çeşitli ekipmanlar bulunduran nemere sandıkları genel kavramlar olarak zırhları, silahları, aksesuarları ve diğer nesneleri barındırır. Siyah çelik zırhlardan  zehir kılıcına, cennetin gözü takılarından nemere yumurtasına kadar yüzlerce farklı ekipman, görevlerin tamamlanması ile elde edilebilir.

Dolayısıyla da metin 2 nemere efsunları nasıl yapılır 2020 yılında aranan bir soru olduğu gibi, en net yanıtı oyundaki gözetleme kulesine geçiş yapmak ve kat görevlerini tamamlamak zorunludur.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz