Metin 2 Razador Efsunları Nasıl Yapılır

Metin 2 Razador Efsunları Nasıl Yapılır

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Metin2

Metin 2 Razador efsunları nasıl yapılır 2020 yılında en çok araştırılan soruların başında gelmektedir.

MMORPG oyunları arasında büyük bir üne sahip olan Metin 2, günümüzde de Türkiye’de birçok oyuncu tarafından tercih edilmeyi sürdürüyor. Oyunun mekanikleri büyük bir beğeni toplarken, strateji yürüten oyuncular oldukça başarılı bir deneyimi geride bırakma şansı elde ediyor.

Birçok oyuncu, hala bu sorunun yanıtını arıyor olup Razador Boss’unun kesiminin nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde araştırmaktadır.

Metin 2 Karakter Önerileri

Metin 2 oyununda bazı karakterler, Razador Efsunlarını daha kolay kesme adına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Metin 2 Razador efsunları nasıl yapılır 2020 yılında en çok aranan soru olarak bilinirken, aşağıdaki karakterler oyunculara büyük avantajlar getirmeye devam ediyor.

  • Lycan: Karakterin zeka bugu olmasından dolayı AD’si çok daha fazla olarak bilinmektedir. Dolayısıyla da çok daha fazla AD’ye sahip olmasından dolayı Razador’u çok daha rahat bir şekilde kesme şansı bulunur.
  • Savaşçı: Karakterin hava kılıcı basması durumunda aldığı yüksek hasar bonusu, rahatça kesim yapabilmesini sağlamaktadır.
  • Sura: Karakterde büyülü kılıcın bulunmasının yanı sıra Zeka Bugu olmasından dolayı can çekme özelliği ortaya çıkmıştır. Dolayısıyla ölmeden rahatça kesmek adına Sura da tercih edilmesi gereken karakterler arasında yer alır.

Metin2 Razador Efsunları Nasıl Kesilir?

Metin 2 Razador efsunları nasıl yapılır 2020 yılında daha rahat bir şekilde yapabilmek adına bazı avantajlar barındırır. Ateşe karşı dayanıklılık özelliği ile kesilmesi gereken bölümler daha kolay bir biçimde kesilebilir.

Canavarlara karşı güçlü özelliği, bazı sunucularda yer almasına rağmen bu özelliklerin alınması ve eşyalar arasına konulması büyük bir öneme sahiptir.

Max HP özelliği de canın yüksek olmasını beraberinde getirdiği için Razardorlar tarafından öldürülme şansını azaltır.

Metin 2 Razador Efsunları Görevi Nasıl Yapılır?

Metin 2 Razador Efsunları Nasıl Yapılır 2020

Razador efsunları görevini yapabilmek adına bir gruba ihtiyaç duyulmaktadır. Grup üyelerinin tamamında bir geçiş biletinin olması şartı ile beraber bu durum bazı PVP sunucularda değişkenlik gösterebiliyor.

7 farklı bölge bulunan Razador ödülünde her bir bölgede ayrı bir görev yer alır. Tüm görevleri tamamlamakla beraber, Razador efsunları görevini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz