Metin2 Bakım Ne Zaman Biter?

Metin2 Bakım Ne Zaman Biter?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Metin2

Metin2 sevilen ve sürekli yeni içeriklerle güncellenen bir oyun olarak sık sık bakım çalışması yapıyor. Metin2 bakım çalışmaları belli bir süre oyuna erişimi engelleyerek oyuncuların canlarını sıksa da bakım sonrasında gelen yeni içerikler, etkinlikler ve özellikler herkesi mutlu ediyor. 

En son yapılan Metin2 bakım çalışmasının neden beklenen saatte bitmediğini merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Metin2 Bakım Çalışması Neler Getirecek?

Her bakım çalışması ve güncellemede olduğu gibi bu çalışma da oyuna yeni içerikler getirmenin yanında oyunda karşılaştığınız bazı hataların çözülmesini sağlayacak. Bu bakım çalışması sonrasında oyuna;

  1. Yeni Ticaret Çağı güncellemesi gelecek. Bu güncellemeyle oyuna yeni bir pazar alanı eklenecek.
  2. Karakterler bu yeni pazar haritasında gezerken açık olan pazarlara takılmayacak, takılma sorunu çözülmüş olacak.

Bakım sonuçlandığında gecikme nedeniyle ödül ve ek yenilikler yapılabileceği de söylentiler arasında.

Metin2 Bakım Çalışması Ne Zaman Bitecek?

5 Kasım Perşembe günü sabah 11:00’de başlayan bakım çalışması planlanan tarihte bitmeyerek bütün Metin2 oyuncularını rahatsız etti. 

Takım Lideri Pegasus, Çarşamba günü yaptığı açıklamada Yeni Ticaret Çağı güncellemesindeki pazar alanının, daha önce duyurusu yapılandan daha geniş bir biçimde hizmete sunulacağını belirtti. 

Bununla birlikte Perşembe günü saat 18:00 civarlarında Topluluk Yöneticisi FastFooD, bakım sırasında oluşan teknik sorunlar nedeniyle çalışmaların devam ettiğini ve oyuncuları gelişmelerden haberdar edeceklerini bildiren bir mesaj yayınladı.

Perşembe günü 20:00 civarlarında Topluluk Yöneticisi FastFooD bakımın tamamlandığını duyurdu. Bununla birlikte oyuncular hasarlar konusunda problem yaşadıklarına dair birçok geri bildirimde bulununca Takım Lideri Pegasus konunun ilgili birimlere iletildiğini ve konu hakkında çalışmalar yapılacağını, gelişmeleri bildireceğini belirten bir duyuru yaparak oyuncuları bilgilendirdi. 

Bununla birlikte sunucuların ne zaman açılacağına dair herhangi bir bildirimde bulunulmadı. Umuyoruz ki sunucuların açılmasıyla birlikte  tüm oyuncuların beklediğine değer ve buglar tamamen ortadan kaldırılmış olur!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz