Metin2 Enigma Kutusu içinde Ne Var?

Metin2 Enigma Kutusu içinde Ne Var?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Metin2

Çıkışının üzerinden yıllar geçmiş olsa da hala severek oynanan Metin2, yaptığı etkinliklerle güncel kalmayı başarıyor. “Metin2 Enigma Kutusu İçinde Ne Var?” başlıklı yazımızda size kutu içeriğini ve kazanabileceğiniz potansiyel ödülleri anlatacağız.

Metin2 Enigma Kutusu Nedir?

Metin2 Enigma Kutusu, oyunun yeni bir etkinlikle oyunculara sunduğu yeni bir ödül kutusudur. 32 Ejder Parası karşılığında “Nesne Marketi”nden temin edilebilen kutu, içerisinde birbirinden farklı 6 kutu barındırıyor. Enigma Kutusu satın aldığınızda, bu 6 kutudan birine rastgele sahip oluyorsunuz.

 1. Çöl Fırtınası Sandığı
 2. Yavrucuk Kutusu
 3. Kuzeyin Sandığı
 4. Bayram Sandığı
 5. Sonsuz Kış Sandığı
 6. Güç Sandığı

Enigma Kutusu sayesinde alabildiğiniz bu kutulardan ise gerçekte şaşırtıcı ödüller kazanma şansınız var.

Metin2 Enigma Kutusundan Ne Çıkar?

Enigma kutusu 6 farklı kutu içeriyor. Bu kutuların her biride onlarca farklı ödülü içerisinde bulunduruyor. Bu ödüllerden en değerlilerini kısa kısa anlatarak ihtiyacınız olan kutuyu daha kolay bir şekilde bulmanıza yardım olacağız.

 1. Çöl Fırtınası Sandığı: Bu sandığın büyük ödülü Çöl Fırtınası Kostümü. Bunun yanında Büyülü Metal, Arttırma Kağıdı, Demircinin El Kitabı, Parşömen, Kutsama, Madalya ve Biletler de içeriyor.
 2. Yavrucuk Kutusu: Bu kutunun büyük ödülleri Khan Mührü ve Porki Mührü olsa da Büyü Metal, İnciler, Kutsamalar gibi değerli öğeleri de içeriyor.
 3. Kuzeyin Sandığı: Bu sandığın büyük ödülü Knuud Mührü. Bununla birlikte bu da diğerleri gibi Büyülü Metal, Arttırma Kağıdı, Demircinin El Kitabı, Kutsamalar, Kitaplar gibi birçok değerli eşyanın da düşme şansı var.
 4. Bayram Sandığı: Bu sandığın büyük ödülleri Yeşil ve Siyah Noel Kostümleri. Bunların yanında Büyülü Metal, Ejderha Madalyası, Demircinin El Kitabı eşyaların da düşme şansı var.
 5. Sonsuz Kış Sandığı: Bu sandığın büyük ödülü ise Buz Ankası Kafesi. İçerisinden Delici Vuruş Şansı ve Kritik Vuruş Şansı çıkma olasılığı da olan bu sandıkta diğerlerinden farklı olarak Büyülü Metal yer almıyor, ancak Buz Ankası Kafesi sadece buradan elde edilebiliyor.
 6. Güç Sandığı: Bu sandık ise büyük ödül olarak Kral Kaplan Kristali sunuyor. Farklı renklerde Kral Kaplan Mührü çıkma şansı olan bu eşya dışında Büyülü Demir Maden, Kutsamalar, Arttırma Kağıtları gibi birçok eşyaya da sahip olabilirsiniz.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz