Metin2 General Yerleri Nerede?

Metin2 General Yerleri Nerede?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Metin2

Metin2 general yerleri, oyunun yönünü değiştirmek için oldukça önemlidir. General’de pek çok değerli eşya ve item olduğu için çoğu oyuncu buraya yönelir. 

Oyuncular arasında kıyasıya geçen rekabet burada sergilenir. 

Metin2 General Yerleri Nerede?

General, Sürgün Mağarası’nın 2.katında 3 farklı yerde çıkar ve 3 yerde de farklı zamanda çıkar. Generaller 2 saatte bir çıkar ancak tam olarak belirlenmiş noktalarda çıkmazlar. 

Generallerin çıktığı yerler kesin olarak belirli olmasa da en çok çıktığı noktalar tasvir edilebilir. Metin2 general yerleri şu şekildedir: 

  • General 1: Sürgün Mağarası 2. kat haritasının alt-orta kısmında
  • General 2: Sürgün Mağarası 2. kat haritasında sol üstte yer alan Ejderha Odası’nın alt kısmında 
  • General 3: Sürgün Mağarası 2. kat haritasının sağ-orta kısmında

3 generalin dışında haritada bir de komutan çıkar. Komutanın da kesin olarak çıktığı bir yer bulunmuyor. Oyunun yapımcılarının ifadesine göre sistem tarafından otomatik olarak belirleniyor. Ancak komutan oyunda en fazla Ejderha Odası’nın hemen önünde bulunuyor. 

Metin2 Generallere Karşı İtem Efsunları

Generallerin genel olarak nerelerden çıkabileceğini söylediğimize göre biraz da generallerle karşılaştığınızda neler yapabileceğinizden bahsedelim. 

Ejderha Odası’na girebilmek için 3 adet kıvrık anahtar gerekir; kıvrık anahtarlar ise sadece generaller öldüğünde elde edilir. Generallere karşı aşağıdaki item efsunlarını kullanarak onları öldürmeyi başarabilirsiniz:

  1. Şeytanlara karşı güç 
  2. Zehirleme şansı
  3. Hp üretimi
  4. Hp absorbe
  5. Saldırı hızı 
  6. Ölümsüzlere karşı güç
  7. Yarı insanlara karşı güç
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz