Metin2 Kahin Yarışması Nasıl Yapılır?

Metin2 Kahin Yarışması Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
09-06-2021 - Oyun - Metin2

Metin2 Kahin Yarışması, efsanevi Metin2 etkinliklerinden birisidir.  Metin2 Kahin Yarışması nasıl yapılır bilmiyorsanız yarışma sonunda verilen ödülleri kaçırışınız. Envanterinizin her daim dolu olması için bu tarz yarışmaları iyi değerlendirmelisiniz. Ayağınıza gelen fırsatları kaçırmamalısınız.

Üç krallığın en iyi medyumunun belirlendiği Kahinlik Yarışması’nda yeteneklerinizi konuşturun ve birbirinden iyi ödüllerin sahibi olun.

Metin2 Kahin Yarışması Nasıl Yapılır?

Metin2 Kahin Yarışması, rakibin hamlelerini tahmin ederek yapılır. Bu mini oyunda en çok doğru tahmini yapan ödülleri toplar. Yarışmanın kuralları şu şekildedir:

  • Her iki taraf da 0 ile 8 arasında rakamlandırılmış 9 kart alır. Çift sayılı olan kartlar siyah, tek sayılı kartlar beyazdır.
  • İki kişi de birer kart seçer. Birbirlerinin kartını görmeden doğru kartı tahmin etmeye çalışırlar.
  • Rakibin hangi kartı seçtiği görünmüyor olsa da kartın rengi, karttaki sayının seçtiğiniz karttakinden büyük veya küçük olduğu bilgisini görebilirsiniz.

Bu bilgiler kullanılarak rakibin hamleleri tahmin edilmeye çalışılır. Metin2 Kahin Yarışması kazanını puanı kadar Kahin Jetonu kazanır. Kahin Jetonlarını ödül sandığı almak veya rütbe yükseltmek için kullanabilirsiniz. Ödül sandığı alırsanız sandığı içinde bulunan sürpriz hediyeler sizin olur. Jetonlarla rütbenizi yükseltmek için bağış yapmanız gerekir. Bir bağış 15 Jahin Jetonu değerindedir.

Kahin Yarışması’na katılabilmek için bir tarot setiniz olması gerekir. Tarot seti olmayanlar yarışmaya katılamaz ve hediyeleri kazanamaz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz