Metin2 Kasılma Yerleri – Exp Slotları

Metin2 Kasılma Yerleri – Exp Slotları

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - Metin2

Metin2 kasılma yerleri, çarınızı en hızlı kasabileceğiniz bazı noktalardır. Düşük seviyeli bir hesabınız varsa, kasılma yerlerinde diğer yerlere göre daha kısa sürede yüksek seviyeye getirebilirsiniz. Kasılma yerleri levellere göre değişiyor. Level arttıkça farklı yerlerde hesap kasmaya başlamalısınız. 

Metin2 Kasılma Yerleri

Seviyelere göre Metin2 kasılma yerleri şöyledir:

 

  • 1-10 Level: Henüz oyunda yeni olduğunuz için görevler kısmına geçin. Levelinize uygun silahı aldıktan sonra köyün dışında kurt, köpek ve yaban domuzu gibi yabani hayvanları öldürmeye başlayın. 5 levele geldiğinizde skillerinizi açın ve hesabı kasmaya devam edin.
  • 10-16 Level: Genç yetenekler için silahlar kısmına ilerleyip levelinize uygun silahı alın. Artık köyün daha ilerilerine giderek ayı, kaplan, kırmızı yabandomuzu gibi güçlü hayvanları kesmeye başlayın.
  • 17-25 Level: Buralara geldikten sonra zırh + kalkan + miğfer yapmaya başlayın. Bunları yaptıktan sonra beyaz yeminlilerin bölgesine gidin. Burada yüksek exp slotları vardır. Oldukça zorlanırsınız ancak kestiğinizde yüksek düzeyde elde edersiniz.
  • 26-30 Level: 25 levele ulaştıktan sonra çölün başlangıçlarında bol slot bulunan yerlere ilerleyin. İkinci köye ilerleyip oradaki slotları bitirmeye çalışın.
  • 31-50 Level: Bu seviyeye geldiyseniz çarınız oldukça toparlanmıştır. Buradan sonra 40 level olana kadar benzer şekilde devam edin. 40 levelden sonra vadinin ortasındaki ork slotlarının üzerine gidin.
  • 51-60 Level: Artık örümcek zindanına girmenizi tavsiye ederim. 1. kattaki örümcek slotlarını keserek hızla yükselebilirsiniz.
  • 61-70 Level: Zindanın 2. katında devam edin. Son odalardaki örümcekleri kestiğinizde leveliniz hızla yükselecektir.
  • 71-90 Level: Örümcek zindanın 3. katı iyi bir slot deposudur. 3. katta çarınızı kasmaya devam etmelisiniz. Ardından sürgün mağarasındaki şeytanları kasın.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz