Metin2 KDP Nereden Düşer?

Metin2 KDP Nereden Düşer?

admin
01-05-2021 - Oyun - Metin2

Metin2 KDP beceri ve ortalama hasarı olan bir silahtır. Açılımı Kırmızı Demir Pala’dır. Beceri ve ortalama hasarı oldukça düşük olan silahlardan bir tanesidir ve yalnızca savaşçı karakterlerle kullanılabilir. Zihinsel savaşçıların çift el silahı olan KDP, sevilerek kullanılan silahlardan birisidir.

Metin2 KDP nereden düşer sorusu 30 level olmuş ancak henüz kırmızı demir pala almamış oyuncuların merak ettiği sorulardan birisidir. Çünkü bu silah her slottan düşmez. Bu nedenle bazı oyuncular silahı kaçırabilir.

Metin2 KDP Nereden Düşer?

Metin2 KDP metinlerden düşmez. Ayrıca sandıkların içerisinden de çıkmaz ve NPC’ler tarafından satılmaz. Kırmızı demir palayı alabilmenin tek yolu slotlardır. Metin2 KDP düşen slotlar aşağıdaki gibidir:

  • Büyük Arahan
  • Karanlık Arahan
  • Mistik Arahan Reisi
  • Lanetli Siyah Ayı
  • Mistik Arahan Savaşçı

Vadiden KDP’yi düşürebilmek için uzunca bir zaman geçireniz gerekebilir. KDP mistiklerde olduğu için vadide ne kadar fazla mistik kesilirse KDP düşürme şansı o kadar artar. 25-30 level arası zihinsel bir savaşçı alarak slotları kesebilirsiniz. Kesmeye başlamadan önce envanterinizde kırmızı ve mavi pot stoklamanız iyi olur. Çok fazla zaman harcayacağınız için potlar işe yarayacaktır. KDP düşürmeye çalışırken zırhınıza ve savunmanıza dikkat etmelisiniz. Eğer zırh veya savunma zayıf olursa palayı alamadan işiniz bitebilir.

KDP düşürmek oldukça zor olduğu için oyuncuların bir kısmı daha kolay düşürülebilen dolunay kılıcını tercih etmektedir. Dolunay kılıcı da kırmızı demir pala gibi önemlidir. Her iki silahla iyi işler ortaya çıkabilir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz