Metin2 Ork Reisi Nerde Çıkar?

Metin2 Ork Reisi Nerde Çıkar?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Metin2

Gerek görevleri yapmak gerekse güçlü bir karaktere sahip olmak için birçok oyuncu Ork Reisi kesmeye çalışıyor. “Metin2 Ork Reisi Nerede Çıkar?” yazımızda size Ork Reisi’ni daha kolay bulmanız için ipuçları vereceğiz.

Metin2 Ork Reisi Nerede Çıkar?

Birçok oyuncu 90 level Biyolog Görevlerini yapmak için, Ork Reisi Sandığı elde edip Elektromanyetik Pala, Su Perisi Kılıcı gibi değerli eşyalara ulaşmak için veya sadece para kazanmak için Ork Reisi kesmeye çalışıyor. Bu kadar fazla kişi peşinde olduğundan Ork Reisi’ni bulmak çok önemli bir iş haline geliyor.

Çıktığı yer Seungryong Vadisi olarak bilinse de o kadar büyük bir haritada Ork Reisi’ni bulmak pek de kolay bir iş değil. Birçok kişi de peşinde olduğundan genellikle görüldüğü an kesiliyor, bu nedenle yeni oyuncular Ork Reisi’ne ulaşmakta zorluk çekiyor.

Metin2 Ork Reisi’ne ulaşmanın en kolay yolu sık gezdiği bölgelere bakmak. Yazının sonunda verdiğimiz haritalardan ilkinde de görüldüğü gibi Ork Reisi’nin en çok bulunduğu yer kırmızı ile işaretlenen, vadinin merkezi de diyebileceğimiz alan. Bu alan dışında ikinci haritada gösterilen ve vadinin doğu-güney doğu kesimleri diyebileceğimiz alanda da Ork Reisi sık sık görülüyor. 

Eğer Ork Reisi kesmek istiyorsanız bu alanları sürekli olarak gezip kontrol ederek diğer oyunculardan daha erken bulma şansınızı artırabilir, hem değerli eşyalara hem de yüksek miktarda para ve tecrübe puanına sahip olabilirsiniz.

Metin2 Ork Reisi Çıktığı Haritalar

Aşağıda bulunan haritalarda metin2 ork reisini bulabilirsiniz.

  1. Vadinin merkezindeki geniş bir alana gösteren ilk harita: Ork Reisi Merkez Haritası
  2. Vadinin doğu ve güney doğu kısımlarında Ork Reisi’nin çıktığı alanları gösteren ikinci harita: Ork Reisi Doğu/Güney Doğu Haritası
Yorumlar :

Merhaba benim bir sorum var. Bir gameforge hesabına bağlanmış hesabı nasıl çıkarırız fikriniz var mı bir de hesap silmeyi öğrenmek istiyorum

1 ay önce
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz