Metin2 Oyun Senin için Mevcut Değil Hatası Çözüm

Metin2 Oyun Senin için Mevcut Değil Hatası Çözüm

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Metin2

Metin2 oyun senin için mevcut değil hatası, şu anda pek çok oyuncunun hesaplarına giriş yapmasına engel oluyor. Eğer sorun çözüme kavuşturulamazsa bir daha giriş yapılamıyor. Sorunun neden kaynaklandığı bilinirse oyuncular tarafından oluşması engellenebilir. 

Metin2 Oyun Senin İçin Mevcut Değil Hatası Neden Oluşur?

Oyun senin için mevcut değil hatası genellikle aniden internet bağlantısı kesildiğinde veya oyun açıkken bir anda bilgisayar kapatıldığında, oyunun ağ üzerinde hala açık kalması sonucu oluşur. Oyun ağda açık olduğu için yeniden oyuna giriş yapamazsınız; sanki başkasının hesabına sızmaya çalışıyormuşsunuz konumuna düşersiniz.

Sorun genellikle üst üste birkaç defa açmayı deneyince çözülür. Ancak kendiliğinden çözülmediğinde Metin2 yetkilileri sizin için sorunu halledene kadar oyuna girmeden beklemek zorunda kalabilirsiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yazımızın devamında yer alan çözüm yöntemine başvurabilirsiniz.

Metin2 Oyun Senin İçin Mevcut Değil Hatası Çözümü

Ne yaparsanız yapın sorun çözülmüyor ve oyuna giremiyorsanız aşağıda yer alan çözümü deneyebilirsiniz. Metin2 oyun senin için mevcut değil hatası çözümü şu şekildedir:

  • Görev yöneticisini açın üstte yer alan bölümlerden ‘Hizmetler’ kısmına gelin.
  • GameforgeClientSevice’i bulup kapatın.
  • Sonra görev yöneticisinden çıkıp Metin2 dosyalarını açın. ‘gameforge_api.dll’ ve ‘ErrorLog’ dosyalarını silin.
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatıp oyunu çalıştırın.
  • Oyunun çalıştırılması için bazı dosyalar arka planda inecektir, bir süre bekleyin.

Böylece sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Eğer hala çözülmediyse Metin2 destek ekibine durumu açıklayan bir ticket göndermenizi tavsiye ederiz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz