Metin2 Version Check Hatası Çözümü

Metin2 Version Check Hatası Çözümü

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Metin2

Metin2 version check hatası, oyuncuların sıklıkla karşılaştığı hatalardan biridir. Hata sık yaşandığı gibi çözümü de zordur. Hatanın net çözümü bulunmadığı için forumlarda ve web sitelerinde oldukça kirli bilgi yığını bulunur. 

Tüm mecralarda bulunan çözümleri sizler için inceledik; en güncel ve doğru cevabı bulduk. Yazının devamını okuyarak sorununuzu çözebilirsiniz. 

Metin2 Version Check Hatası Neden Olur?

Metin 2 version check hatası, Metin2’nin oyunun çalıştırılmasında anormal değişimler yaratan hile ve benzeri programlara karşı tepki olarak oluşur. Bir kere hata alınmaya başladığında sorunu çözene kadar sürekli olarak aynı hata görülür. Bu yüzden sorun derhal çözüme kavuşturulmalıdır.

Metin2 Version Check Hatası Çözümü

Version check hatası çözümü yapmadan önce oyun için kullandığınız hile dosyalarını kaldırın. Hile dosylarını sildikten sonra aşağıda yer alan yöntemi denemeye başlayabilirsiniz. Adım adım Metin 2 version check hatası çözümü şu şekildedir: 

  • Öncelikle “Denetim Masası – Program – Programlar ve Özellikleri” yolunu takip edin. Bu yolu takip ederseniz bilgisayarınızda yer alan tüm programların listesi karşınızda olacaktır.
  • Bu programlar arasından Metin2’yi bulun. Metin2’nin üzerine gelerek sağ tuşa tıklayın ve programı kaldırın.
  • Ardından belgelerinizde yer alan tüm Metin2 dosyalarını silin. 
  • Sonra Metin2 orijinal dosyalarını bulup tekrardan indirin ve kurulumu tamamlayın.

Kurulumu tamamladıktan sonra büyük ihtimalle Metin2 oyununuz kusursuz bir şekilde çalışacaktır. 

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz