Metin2 Yansıtma Nasıl Yapılır?

Metin2 Yansıtma Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - Metin2

Metin2 yansıtma nasıl yapılır? Oyunun yeni sayılabilecek olan özelliği item yansıtma herkes tarafından bilinmiyor. Farklı ve bazı oyuncular tarafından oldukça beğenilen bir özellik olan yansıtmanın nasıl yapıldığı merak ediliyor. Bu yazımızda Metin2 yansıtma hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız.

Metin2 Yansıtma Nedir?

Metin2 yansıtma, oyundaki bir eşyayı başka bir eşya üzerinde yansımasını sağlayan özelliktir. Bu özellik eşyaların görünümünü değiştirir. Elinize esas eşyayı aldığınızda yansıttığınız eşyanın görüntüsünde görünür ancak kendi işlevlerini yapabilir.

Yansıtma ile sanıldığı gibi silah gücü veya seviye aktarımı yapılmaz. Oyuncular bu yanılgıya düşüyor; yansıtma yaparak elindeki silahın gücünün artacağını düşünüyor. İtem yansıtma ile sadece eşyaların görünümü yansır.

Metin2 Yansıtma Nasıl Yapılır?

Metin2 yansıtma değişik bir özelliktir. Yansımalar ile etraftakiler şaşırtılabilir. Çünkü görünümüyle hiç alakası olmayan bir eşya kullanmış olursunuz. Yansıtma yapma zor bir işlem değildir. Kolay yapılır ancak belli bir bedeli vardır. Yansıtma için 50m harcamanız gerekir.

Adım adım Metin2 yansıtma nasıl yapılır şu şekildedir:

 

  • Oyunda 1. köye gelin ve oradan Teovahdan NPC’sine gidin.
  • Teovahdan’ın üzerine tıklayın. Tıkladıktan sonra bazı seçeneklerin yer aldığı bir pencere açılır.
  • Pencerede yer alan seçeneklerden ‘Yansıtma’ seçeneğine tıklayın.
  • Ardından yeni küçük bir pencere açılır. Burada ilk slota yansıtma yapacağınız eşyayı koyun. İkinci slota yansıtma yapılacak eşyayı koyun
  • Son olarak onaylama butonuna tıklayın.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz