Minecraft Köye Işınlanma Kodu Nedir?

Minecraft Köye Işınlanma Kodu Nedir?

alextugani

Minecraft köye ışınlanma kodu, oyuncular tarafından pek bilinmeyen ancak çok kullanışlı bir koddur. Işınlanarak istediğiniz yere gitmenizi sağladığı için önünüzdeki tüm seyahat engellerini ortadan kaldırır. Hiçbir araç kullanmadan hiç yorulmadan oradan oraya ışınlanabilirsiniz.

Oyunda hayatınızı kurtaracak bu kodu vakit kaybetmeden öğrenmelisiniz. İstediğiniz gibi gezmek istiyorsanız ışınlanma kodundan faydalanmalısınız.

Minecraft Köye Işınlanma Kodu Nedir?

Minecraft köye ışınlanma kodu oyunda bulduğunuz köylere gidebilmenizi sağlayan koddur. Konsola yazdığınız kısa bir kod sayesinde köyden köye istediğiniz gibi ışınlanabilirsiniz. Kodu kullanabilmek için hilelerin etkin olduğu bir dünyada olmalısınız. Oyuna başlarken ona göre dünya seçimi yapın. Eğer hileleri etkin bir dünyanız yoksa sıfırdan bir tane yaratmalısınız.

Minecraft köye ışınlanma kodu şu şekilde kullanılır:

  • İlk olarak konsolu açın.
  • Ardından konsola “kullanıcı adı teleport 123 kick 789” yazıp enter tuşuna basın. Burada kullanıcı adı yerine oyundaki kullanıcı adınızı yazmalısınız. 123 789 sayıları ise köy kodlarıdır. Hangi köye gitmek istiyorsanız o köyün kodlarını yazmalısınız.
  • Ekranda (y?) yazısı çıktığında buraya bir koordinat değeri girmelisiniz. Bu sizin ne kadar yükseğe ineceğinizin ifadesidir. 70-80 arası bir değer girmek sizin için ideal olur.

Işınlanma kodunu kullanırken büyük-küçük harf yazımına dikkat etmelisiniz. Çünkü kod büyük-küçük harf duyarlılığına sahiptir. Işınlandıktan sonra yeni köyde istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. Yeni yerler keşfetmek için ışınlanmayı unutmayın.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz