Mobile Legends En İyi Karakterler

Mobile Legends En İyi Karakterler

Jabrayilov

Mobile Legends mobil cihazınızdan oynayabileceğiniz en iyi MOBA oyunlarından biridir. Bilgisayar başında uzun vakitler ayırıp LOL ve DOTA 2 tarzında oyunlar oynayacak vaktiniz yok ise sizin için en doğru tercih Mobile Legends olacaktır.  

Mobile legends 95 tane karekter ile size oldukça fazla seçenek sunuyor. Bunları oynayabilmek için oynarken kazandığınız altınları yada satın alacağınız elmasları kullanabilirsiniz. Tüm karakterleri açmak için gerçekten çok fazla emek harcamanız gerekiyor yada çok fazla ödeme yapmanız gerekiyor. 

Mobile Legends En iyi karakterler 2020

Bunlar yerine Mobile Legends en iyi karakterlerin neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Size verdiğimiz tavsiyelerle bu oyunda Mistik ligine yükselmeniz çok kolay olacaktır. Oyunda 6 rolde karakterler bulunuyor. Mobile Legends en iyi karakterleri size buna göre sıralayacağız.

Nişancı 

 1. Carrie 
 2. Granger 
 3. Miya

Suikastçı 

 1. Hanzo
 2. Helcurt
 3. Natalia 

Büyücü 

 1. Pharsha 
 2. Eudora
 3. Cecilion

Destek 

 1. Angela
 2. Estes

Tank 

 1. Esmeralda
 2. Hylos
 3. Gatotkaca 

Savaşçı 

 1. Jawhead
 2. Silvanna
 3. Badang

 

Bu karakterler ile oynamaya alışırsanız, mistik ligine yükselmeniz oldukça kolaylaşacaktır. Önemli olan bir diğer durum ise hangi rolün sizin için uygun acaba? Oynamayı en sevdiğiniz role göre en güçlü karakteri seçmeniz sizin avantajınıza olacaktır. Hatırlatmak isterim ki bu tarz MOBA oyunlarında en yeni karakterler her zaman diğerlerine göre biraz daha güçlü olur. Bunların dengelenmesi ise 1 aya kadar zaman alabilir. Bu sırada lig atlamak için bu durumdan faydalanabilirsiniz. 

Biliyorsunuz ki bu oyunda altın kazanmak çok zor… Harcarken de çok dikkatli olduğunuzu biliyorum ama yeni çıkan karakterlere her zaman biraz daha öncelik vermenizi mutlaka öneririm.

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz