Mobile Legends Kızıl Kontes Skini

Mobile Legends Kızıl Kontes Skini

Jabrayilov

Mobile Legends Kızıl Kontes skini nedir? Mobile Legends: Bang Bang Kızıl Kontes skini nasıl alınır? Mobile Legends Kızıl Kontes skini almak için ne yapmak gerekiyor? Mobile Legends 16. sezonun en çok konuşulan skini Kızıl Kontes hakkında bilmek istediğin her şey bu yazıda…

Mobile Legends, ilhamını efsane MOBA oyunu League of Legens(LoL)’den alan, Çin merkezli oyun şirketi Montoon tarafından Unity motoruyla geliştirilmiş savaş arenası oyunudur. 2016 yılından itibaren Android ve iOS platformlarında milyonlarca oyunseverle buluşan Mobile Legends, içinde bulunduğumuz Haziran ayında 17. sezona geçiş yapacak.

17. sezon başlamadan önce oyuncuların en çok merak ettiği konulardan biri de ücretsiz  Mobile Legends Kızıl Kontes kıyafetinin nasıl alınacağı oldu…

Mobile Legends Kızıl Kontes Skini

Mobile Legends Kızıl Kontes skini

Kızıl kontes, Mobile Legends 16. sezonunda Eudora karakteri için tasarlanan skinin ismidir. Oyunun en sevilen karakterlerinden biri olan Euodara için geliştirilen Kızıl Kontes skini, oyunculardan ve eleştirmenlerden tam not almıştı.

Geçtiğimiz günlerde Mobile Legends: Bang Bang oyununun resmi Facebook sayfasında yapılan duyuru mobil oyuncular arasında heyecan yarattı. Oyunun Türkçe resmi sayfasından yapılan duyuruda Mobile Legends S16’nın sona erdiği ve Mobile Legends sezon 16 özel avatar çerçevesi satın almak için ön sipariş veren oyunculara Eudora Kızıl Kontes skini hediye edileceği açıklandı.

Açıklamada; 20 Haziran’dan önce oyuna giriş yapan, Mobile Legends özel avatar çerçevesi ön siparişi veren ve derecesi en az Usta olan oyuncuların ücretsiz Mobile Legends Kızıl Kontes skini kazanacağı belirtildi. Bedava Eudora Kızıl Kontes skini alabilmek için bu üç şartı da sağlamanız gerekiyor.

Mobile Legends Sezon Sonu Ödülleri 

Mobile Legends oyunundaki cesur savaşçılardan biri olarak eski sezonun bitişini ve yeni sezonun gelişini kutlamak istiyorsanız, 20 Haziran tarihinde oyuna giriş yapmayı unutmayın! Zira oyun geliştiricieri 20 Haziran’da giriş yapan hemen herkesin çeşitli sezon sonu ödülleri kazanacağını belirtiyor.

Görüntüsü ve animasyonlarıyla göz dolduran Mobile Legends Kızıl Kontes skini, favori karakteri Eudora olan oyuncuların galibiyet motivasyonunu arttırarak oyunu çok daha keyifli hale getiriyor. Herhangi bir ekstra ücret ödemeden Mobile Legends Kızıl Kontes skini edinmek için ön sipariş vermeyi ve hesabınızı en az Usta rütbesine kasmayı unutmayın!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz