Mobile Legends Müşteri Hizmetleri Güncel

Mobile Legends Müşteri Hizmetleri Güncel

Jabrayilov

Mobile Legends müşteri hizmetleri, oyunda sorun yaşayan kişilere yardımcı olmak amacıyla kurulmuş destek ekibidir. Sorunlarınızı dile getirdiğinizde çözüme kavuşturmaya çalışırlar. Sorun kendilerinden kaynaklanıyorsa hemen hallederler, sizden kaynaklanıyorsa ne yapacağınızı açıklarlar.

Mobile Legends Müşteri Hizmetleri İle Nasıl İletişime Geçilir?

Mobile Legends müşteri hizmetleri robotu, oyun içerisinde bulunan bazı sorunların kategori edildiği bir araçtır. Bu aracı kullanarak oyundaki sorunlarınızı oyunun geliştiricilerine iletebilirsiniz. Mobile Legends müşteri hizmetleri güncel olarak iletişime geçme aşağıdaki gibidir:

 

  • Oyunun ana ekranına gelin.
  • Sol üst köşede müşteri hizmetleri ikonu mevcuttur. Sosyal medya logolarının yanındaki bu ikon, kulaklık takılı bir kişiye benzer.
  • Bu ikona tıkladığınızda bir pencere açılır. Pencerede sorun listesi yer alır. Hesap problemleri, ödeme problemleri, kilitlenme gecikmesi ve çerçeve kaybı sorunları, hata raporları, oyunla ilgili tavsiye veya öneriler, rapor veya itiraz şeklindeki seçeneklerden bir tanesini seçip üzerine tıklayın. Seçtiğiniz seçenek sorununuzla ilişkili olsun.
  • Ardından robot size sorununuzla ilgili kısa çözüm tavsiyelerinde bulunacaktır. Sorunu çözmek için bu tavsiyeleri uygulayabilirsiniz.
  • Sorununuzu tam olarak çözüme kavuşturacak bir tavsiye yapılmadıysa kısa cümlelerle robota daha detaylı bilgiler verebilirsiniz. Cümlelerinizin açık bir dille yazılmasına ve yazım hatası olmamasına özen gösterin. 

Müşteri hizmetleri ile süreç bu şekilde işler. Sorunu daha iyi anlamak için form gönderebilirler. Bu formları eksiksiz doldurmaya özen gösterin. Sorununuz hala çözülmezse ekibe mail atabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz