Mobile Legends Müşteri Hizmetleri İletişim

Mobile Legends Müşteri Hizmetleri İletişim

alextugani
12-07-2021 - Oyun - Mobile Legends

Mobile Legends müşteri hizmetleri iletişim yolları birçok oyuncu tarafından bilinmiyor. Oyunda sorun yaşayan oyuncular web sitesine giderek bir mail arıyor veya internetten çağrı merkezi numarası arıyor. Aramaları sonucunda pek çoğu doğru bilgiye ulaşamıyor. Bunun sonucunda da problemlerini çözemiyorlar.

Müşteri hizmetleri konusunda alışılmışın dışında bir yöntem sunan Mobile Legends, sorunları iletmek için ulaşılamaz değildir. Bu yazımızda Mobile Legends müşteri hizmetleri iletişim yollarından bahsedeceğiz.

Mobile Legends Müşteri Hizmetleri İletişim Adresleri

Oyunda bir sorun yaşadığınızda önce kendiniz halletmeye çalışıp ardından müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeyi düşünmüş olabilirsiniz. Mobile Legends sorun bildirimi için müşteri hizmetlerini aramak istediyseniz bu çabanız boşunadır. Çünkü kendilerinin çağrı merkezi hizmetleri yoktur.

Bunun yerine farklı bir yöntem geliştirmişlerdir. Mobile Legends müşteri hizmetleri iletişim şu şekildedir:

  • Mobile Legends oyununa girip ana ekranın sol üst kısmında yer alan müşteri hizmetleri ikonuna tıklayın. İkon telefonlar konuşan birine benzemektedir.
  • İkona tıkladığınızda müşteri hizmetleri robotu açılacaktır. Robot size 6 tane sorun başlığı sunar. Sorununuz hangisine uyuyorsa o başlığa tıklayın.
  • Ardından probleminizi aktarabilmek için robotun sizi yönlendirdiği adımları takip edin. Yönergeleri dikkatli bir şekilde okumaya özen gösterin.

Böylece sonunda Mobile Legends müşteri hizmetleri ile iletişime geçeceksiniz. Eğer yukarıdaki adımları takip edip sorununuz iletmeyi başaramadıysanız oyunun resmi sosyal medya hesaplarından derdinizi anlatabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz