Mobile Legends Promosyon Elması Nasıl Kullanılır?

Mobile Legends Promosyon Elması Nasıl Kullanılır?

Jabrayilov

Yeni gelen Mobile Legends promosyon elması etkinliği sayesinde ücretsiz olarak ihtiyacınız olan karakterleri ve kostümleri alma şansınız var. Bu yazımızda, Mobile Legends promosyon elması nasıl kullanılır konusunda bilgi vereceğiz. 

Mobile Legend Promosyon Elması Nasıl Alınır?

Mobile Legends oyuncularının en çok ihtiyacı olan kaynak elmaslardır. Oyun sürekli indirimler ve hediyelerle birçok ücretsiz içerik dağıtıyor olsa da istediğiniz kostüm ve karakterleri açmak için elmaslar hayati öneme sahip. 

Mobile Legends, oyuncuların elmasla satılan içeriklere daha kolay ulaşabilmesi için Promosyon Elması adı altında elmas dağıttığı yeni bir etkinlik başlattı. 

Oyunda yer alan görevleri yaptığınızda ve etkinliklere katıldığınızda belirli miktarlarda promosyon elması kazanıyor ve bu elmasları kullanarak oyun içi satın alımlarınızı neredeyse ücretsiz hale getirebiliyorsunuz.

Mobile Legends Promosyon Elması Nasıl Kullanılır?

Mobile Legends Promosyon elması etkinliği ile beraber Müfreze Tedariği Etkinliği sayesinde de ücretsiz elmas elde edebiliyorsunuz.

Kat Kat Krep Etkinliği sayesinde promosyon elması elde edip alışverişlerinizde elmas yerine kullanabilirken Müfreze Tedariği Etkinliği’nden edindiğiniz Müfreze Jetonu ile elmas satın alabiliyorsunuz.

Biriktirdiğiniz promosyon elmaslarını aşağıdaki maddeleri adım adım uygulayarak kullanabilirsiniz.

  1. İstediğiniz kostüme gelip satın al butonuna tıklayın.
  2. ‘Kupon’ kısmından promosyon elmaslarını seçin.
  3. Alacağınız ürünün fiyatı, elinizdeki promosyon elması sayısı kadar düşecektir. Bununla birlikte fiyat 1 elmasın altına düşmüyor, yani hesabınızda en az 1 elmas olması gerekiyor.

Etkinlik görevlerini yaparak nasıl ücretsiz bir şekilde Mobile Legends Promosyon Elması kazanabileceğinizi ve kullanabileceğinizi anlatan yazımızın sonuna geldik. Ücretsiz elmaslarınızla keyifli günler geçirmenizi dileriz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz