Mobile Legends Yeni Hesap Açma Nasıl Yapılır? 2.Hesap

Mobile Legends Yeni Hesap Açma Nasıl Yapılır? 2.Hesap

Mobile Legends yeni hesap açma nasıl yapılır? sorusu oyunu ikinci bir hesaptan oynamak isteyenler tarafından çok merak ediliyor. Birden fazla hesap isteyen anacak tek cihazı olan kişiler hesaplarını nasıl muhafaza edebileceklerini bilmiyor. Yeni hesap açma ile ilgili akıllarda bulunan soru işaretlerini sonlandırmak için bu yazıyı hazırladık.

Mobile Legends Yeni Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Mobile Legends’de yeni bir hesap açabilmek için ikinci bir mail adresine veya sosyal medya hesabına ihtiyacınız vardır. Yeni hesabı sıfırdan farklı bir oyun olarak açacaksınız. Eğer ikinci bir mail adresiniz veya sosyal medya hesabınız varsa Mobile Legends yeni hesap açma nasıl yapılır şu şekildedir:

 

  • Öncelikle oyuna girerek var olan hesabınızdan çıkış yapmalısınız.
  • Çıkış yaptıktan sonra ikinci sosyal medya hesabınızla giriş yapmak için tıklayın. Giriş yaparken oyun hesabınız sosyal medya hesabınıza bağlanacaktır.
  • Ardından oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Tekrar eski hesabınıza dönmek isterseniz yeni hesabınızdan çıkış yaparak eski hesabınızın bilgileriyle giriş yapmalısınız.

Mobile Legends 2. Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Mobile Legends’de 2. hesap açmanın nasıl yapıldığını yukarıda anlattık. 2. hesap açmak çok kolaydır. Sadece ekstra sosyal medya hesabına sahip olmanız gerekir. Eğer varsa birkaç dakika içerisinde yeni hesabınızı açabilirsiniz.

Eğer ilk hesabınızı herhangi bir yolla bağlamadıysanız ikinci hesaba geçiş yaptığınızda oyundaki ilerlemeniz kaybolabilir. Bu durumu yaşamamak için çıkış yapmadan önce ilk hesabınızın bağlı olduğundan emin olun.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz