Nulls Brawl Alpha APK indir Belle Squeak Stu Son Sürüm 35.128 2021

Nulls Brawl Alpha APK indir Belle Squeak Stu Son Sürüm 35.128 2021

admin
16-04-2021 - Oyun - Brawl Stars

Nulls Brawl Alpha APK, Nulls Brawl apk son sürüm çıkmadığında 1-2 ay önce geliştirilen bir versiyonu olarak karşımıza çıktı.Son zamanların en popüler oyunlardan biri olan Brawl Stars'ın bu versiyonlarında sınırsız elmas, sınırsız altının yanı sıra tüm yeni dövüşçülerinde açık olduğunu artık hepimiz biliyoruz.

Bu yazımızda sizlere Null's Brawl Alpha Apk son sürümü Belle ve Squeak olan versiyonunun linklerini paylaşıyor olacağız.

Nulls Brawl Alpha Apk İndir Son Sürüm

nulls brawl alpha apk indir son sürüm

Nulls Brawl Alpha APK indirilebilir son sürümü Belle ve Squek eklendikten sonra 35.128'dir.Sizlere her yeni büyük güncelleme de Alpha APK veya normal Nulls Brawl son sürümlerini sitemizden paylaşamaya devam edeceğiz.

Nulls Brawl Alpha APK 35.128 Son Sürüm İndir

Nulls Brawl Alpha APk 35.128 son sürümü aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.Oyuna eklenen özellikler şuan birebir aynı olarak güncellenmiştir.

  • Belle eklendi
  • Squeak eklendi

Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Nulls Brawl Alpha Nedir?

Yazımızın başında da değimiz gibi sıkı bir brawl stars takipçisi olarak Nulls Brawl sürümü çıkmadığında başkaları tarafından editlenen versiyonudur.İçinde sınırsız elmas, altın ve tüm dövüşçüler açıktır.Belle, Squeak, Albay'ı oynamak isteyenlere ve daha nice dövüşleri deneyimlemek isteyenler için eğlenceli bir versiyondur.

Nulls Brawl Alpha APK Nasıl Kurulur?

Öncelikle gerekli izinleri verdikten sonra indirdiğiniz APK'yı kurmak çok kolaydır.Normal bir oyun yüklermiş gibi apk tıkladığınızda kurulumu gerçekleştirilecektir.

Nulls Brawl Alpha Nasıl Güncellenir?

Alpha versiyonunu güncellemek için eski sürüm silmeniz gerekir, eski sürümü sildikten sonra yukarıda bahsettiğimiz şekilde yeni versiyonu tekrar kurabilirsiniz.Son güncel versiyon yazımızın en üst kısmında büyük güncellemeler geldikten sonra yer alacaktır.

Nulls Brawl Alpha Dövüşçüler Son seviyeye Nasıl Getirilir?

Bu versiyonda isterseniz mega kutu isterseniz sınırsız elmas harcayarak tüm karakterleri elde edebilirsiniz.Kısa yol olarak yapmanız gereken ise mağaza giriş yaptıktan sonra çıkan ikinci kutuya almanız.Bu kutunun adı “Upgrade All Brawlers! 'dır.Bu işlemi yaptıktan sonra oyun kendini kapatıp yeniden açacak panik yapmanıza gerek yok, açıldığında tüm dövüşçüleri görebilirsiniz.

Hileli Brawl Stars Stu APK

Hileli brawl stars stu apk indirmek isteyenler için, alpha sürümüyle aynı şekildedir.Yukarıdan hileli brawl stars stu indirebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz