Penny Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Penny Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Jabrayilov
30-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Oyuna 2018 yılında eklenen uzun menzilli korsan Penny Brawl Stars, menzili kısa karakterlerin korkulu rüyası olan, Süper Nadir sınıfı karakterlerden biridir. 

Bu yazımızda rakibine bozuk para çantalarıyla saldıran sevimli korsan Penny’yi ele alacağız.

Penny Brawl Stars Çıkarma Taktiği

Saldırdığı hedefe ve arkasındakilere hasar verme becerisiyle birçok oyuncunun ilgisini çeken Penny, herkesin elde etmek için uğraştığı karakterlerden biridir. Süper nadir sınıfı bir karakter olduğundan çıkma ihtimali nispeten daha yüksek olan Penny’yi elde etmek isteyen oyuncuların tek yapması gereken kutu açmak.

Kutu açmak yerinme karakteri hızlıca elde etmek istiyorsanız elmasla satın alabilirsiniz, ancak usta oyuncular daha iyi bir oyuncu olmak için kupa biriktirip kutu açmanızı tavsiye ediyorlar.

Penny Brawl Stars Kostümleri

Penny ikisi elmas, biri yıldız puanıyla alınabilen 3 kostüme sahiptir. İlk kostümü Elf Penny 20 Aralık 2018’de oyuna eklenmiş, ikici kostümü Tavşan Penny ise 4 ay sonra, 19 Nisan 2019’da yayınlanmıştır. Kara Tavşan Penny adıyla 13 Mayıs 2020’de çıkan son kostümü ile birlikte tüm kostümleri ve fiyatlarını aşağıdaki listede görebilirsiniz.

  1. Elf Penny (80 elmas)
  2. Tavşan Penny (80 elmas)
  3. Kara Tavşan Penny (10000 yıldız puanı)

 

Penny Brawl Stars Yıldız Gücü

Tüm karakterler gibi Penny de 9. seviyede açılan iki yıldız gücüne sahip.

İlk yıldız gücü Son Patlatan, yerleştirdiğiniz taretin kırılması halinde, taretin olduğu yere her biri 1680 hasar veren 4 tane bomba düşürmenizi sağlıyor. Ayrıca taretiniz varken yeni bir taret kurduğunuzda ilk taretinizi yok ederek yerine 4 bomba bırakıyor.

İkinci yıldız gücü Ateş Topları, rakiplerinize alevli top mermileri atmanızı sağlar. Attığınız mermiler rakiplerinizi yakar ve saniyede 400 hasar vermelerini sağlar. Verdiği hasar 1200’e ulaştığında yanma durur.

 

Penny Brawl Stars Özellikleri

Penny normal saldırılarıyla hem tek hedefe hem de birden fazla hedefe saldırabilir. Normal saldırısı orta büyüklükte bir altın kesesi fırlatır. Kese rakibe çarptığında arkasındaki 4 karelik alan içerisine koni şeklinde dağılarak hasar verir.

Süper gücü top fırlatan bir taret kurar. Top, duvarların arkasında olsalar bile rakiplere hasar verebilir. Bununla birlikte yavaş ateş eder ve atlatılması kolaydır.

Tüm Brawl Stars karakterleri gibi Penny de 7 temel özelliğe sahiptir;

  • 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 3200/4480
  • 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 900/1260
  • Hareket Hızı: 720
  • Yeniden Dolum Hızı: 2 saniye
  • Saldırı Menzili: 9
  • Süper Saldırı Menzili: 13,33 (Bu topun saldırı menzili. Topu kurabileceği menzil 5’tir.)
  • Vuruş Başı Süper Şarj: %20,9/%30 (İlki normal saldırı, ikincisi süper saldırı değeridir. Süper saldırı değeri topun vuruşlarını baz alır.)

Penny Brawl Stars Resmi

Mavi bonesi, kuru kafalı tokası ve mermilerini taşıdığı çantasıyla Penny tam bir korsandır. Siz de Penny ve kostümlerinin nasıl göründüğünü merak ediyorsanız yazının başındaki resme sağ tıklayarak Penny Brawl Stars resmini yeni sekmede açabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz