Pes 2020 En iyi Takımlar

Pes 2020 En iyi Takımlar

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - PES

Dijital dünyada futbola keyfi yaşamanızı sağlayan Pes 2020 en iyi takımlar ile efsane maçlar ortaya çıkarıyor. Oyunda, gerçek dünyada da futbolun markası haline gelmiş, dünya çapında bilinen takımlar liste başını hak edecek düzeyde performans sergiliyor. 

Oyunda en iyi takıma sahip olmak herkesin hayalidir. İyi takımlarla yapılan maçların keyfi bir başkadır. Bir takımı en iyi yapan şeylerin neler olduğunu incelediğimizde oyuncu kadrosunun, yöneticilerin, teknik direktörlerin diğerlerinden daha iyi olduğunu gözlemleriz. İyi takımlar başarıyı ekipçe yakaladıkları dinamik sayesinde elde ederler.

Pes 2020 en iyi takımlar listemizi, tamamen istatistiklere göre belirledik. Takımların genel güç ortalamaları ölçerek en iyilere karar verdik. 

Pes 2020 En iyi Takımlar Listesi

Pes 2020 en iyi takımlar içerisinden birisini seçtiğinizde, maç üzerine kurabileceğiniz strateji sayısı artacaktır. Takımdaki oyuncuların iyi olması size daha fazla strateji kurabilme imkanı verir. Doğru strateji kurup taktikleri uyguladığınızda ise maçın galibi olursunuz.

Pes 2020’deki en iyi takımlar sadece bir bölgede iyi olan takımlar değildir. Defans, orta saha, ofansif güç tamamen dengeli ilerler. İyi takımlarda bu üç kriterin üçü de yüksek seviyelerde olur. Pes 2020 en iyi takımlar listesi şu şekildedir:

1-Barcelona

La Liga’nın efsane takımı Barcelona, 88,67 genel güç ortalaması ile Pes 2020’nin en iyi takımıdır. İspanya’nın devi olarak anılan Barcelona, Lionel Messi, Gerard Pique ve Luis Suarez gibi dünya çapında en iyi olan oyuncuları kadrosunda bulundurur.

2-Juventus

Listenin ikinci sırasında 87 genel güç ortalaması ile Juventus bulunur. Ronaldo, Bonucci, Dybala gibi isimlere sahip olan İtalyan takım, efsanelere imza atar.

3-Manchester City

İngiliz takım Manchester City, 87 genel güç ortalaması ile üçüncülükte bulunur. 90 ofansif güç ile dikkat çeken takım defansı sebebiyle üçüncülükte kalmıştır.

4-Bayern Münih

Pes 2020 oyununda en iyi 4. takım olan Bayern Münih, 88,33’lük genel güç ortalaması ile Alman panzeri lakabının hakkını vermektedir.

5-Liverpool

88,33 güç ortalamasına sahip olan Liverpool, listede 5. sıraya yerleşmiştir. Fırtına gibi esen takımın defansı oldukça iyi olsa da ofansif gücünün diğer takımlara göre biraz geri kalması Liverpool’u 5. yapmıştır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz