Pes 21 Sistem Gereksinimleri Kaç GB

Pes 21 Sistem Gereksinimleri Kaç GB

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PES

Pes 21 sistem gereksinimleri de birçok oyuncu tarafından araştırılmaya devam ediyor.Türkiye’de önemli bir oyuncu topluluğuna futbol oyunları konusunda alternatif olan PES serisi, yeni oyunu ile milyonlarca oyuncuyu heyecanlandırdı.

Normal standartlarda her yıl Eylül ve Ekim ayları gibi piyasaya çıkışını gerçekleştiren PES serisi, bu yıl farklı bir yöntem deneme kararı aldı. Geçiş oyunu olarak nitelendirdikleri 21 serisinde oyunun son serisi olan 20’ye güncelleme yapılacağı kararı açıklanmıştı.

Pes 21 Sistem Gereksinimleri Kaç GB 2021

Oyunun FİFA ile olan amansız mücadelesinde güncelleme yapma ve yeni oyun çıkarmama kararı, oyuncularda şaşkınlığa sebebiyet vermişti. Oyunun çıkmasının ardından PES 20 üzerindeki güncellemeler ile beraber nasıl bir şekil alacağı da merak konusu oldu.

Pes 21 Minimum Sistem Gereksinimleri

Pes 21 Sistem Gereksinimleri Kaç GB 2021

PES’in üreticisi olan Konami, yapmış olduğu açıklamada oyunculara hem minimum sistem gereksinimlerini hem de geliştirici ekibin önerdiği sistem gereksinimlerini paylaştı.

Oyuncuların yüksek performans çerçevesinde oynayabileceği Pes 21 sistem gereksinimleri itibariyle, birçok bilgisayarda tam performans alınabileceği görüldü.

  • Oyunun geliştirici ekibi tarafından paylaşılan minimum sistem gereksinimlerinde işletim sistemi olarak Windows 7, 8.1 ve 10’un 64 bit sürümü önerildi.
  • İşlemci olarak Intel Core i5-3470 ya da AMD FX 4350 tavsiye edilirken, ekran kartı olarak NVIDIA GeForce GTX 670 ile AMD Radeon HD 7870 önerildi.
  • Ram olarak ise minimum 8 GB ram olmak zorunda
  • Oyunun yüklenmesi için 40 GB boş depolama alanının olmasının gerektiği de paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

Pes 21 Önerilen Sistem Gereksinimleri

PES 21 sistem gereksinimleri için geliştirici ekip önerilen ekipmanları da paylaştı.

  • İşletim sistemi bağlamında Windows 10’un 64 bit sürümü,
  • işlemci olarak Intel Core i7-3770 ya da AMD FX 8350,
  • ekran kartı olarak NVIDIA GeForce GTX 760 ya da AMD Radeon R9 270x tavsiye edildi.
  • Minimum gereksinimlerde olduğu gibi önerilen sistemde de 40 GB boş alan olması gerektiği bilgisi paylaşıldı.

PES 21 Kaç GB ?

Minimum gereksinimlerde olduğu gibi önerilen sistemde de 40 GB boş alan olması gerektiği bilgisi paylaşıldı.Kaç GB Ram gerektiği ise minimum da 8 GB önerilen 12 GB ram gerektirmektedir.

Pes 21 Ne Zaman Çıkacak

Steam üzerinden PES 20 üzerine bir güncellemenin geleceği duyurulurken, oyun konsollarında da güncellemeler PES 21’in çıkış tarihi sırasında sistemlere düşmüş olacak. Oyuncular, oyunu güncelleyerek yeni oyunun çıkmamasından kaynaklı olarak PES 21 deneyimini güncelleme üzerinden yaşayacak.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz