Poco Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Poco Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Jabrayilov
30-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Neşeli iskelet müzisyen Poco Brawl Stars, zor durumda kalan takımının canını yenileyebilen ve kritik anlarda oyunun kaderin değiştirebilen bir karakter olarak özellikle mesafeli ve destekleyici oyun tarzını benimseyen oyunlar tarafından tercih edilen bir karakter özelliği taşıyor.

Bu yazımızda, neşeli müzisyen Poco’nun özellikleri, kostümleri, yıldız güçleri ve çıkarma yöntemlerini ele alacağız.

Poco Brawl Stars Çıkarma Taktiği

Nadirlik seviyesi Ender olan Poco, oyunda kutulardan çıkma şansı en yüksek olan karakterlerden biridir. Poco’yu elde etmek için bol bol kupa biriktirmeli ve kutu açmalısınız. Karakteri hızlı ve uğraşmadan elde etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken elmas kullanarak satın almak

Oyunun en iyi oyuncuları Poco almak için elmas kullanmak yerine kupa biriktirerek kutu açmanızı öneriyorlar. Bu sayede daha tecrübeli ve iyi bir oyuncu olmanın yanında hızlıca Poco kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Poco Brawl Stars Kostümleri

Poco, ikisi elmasla, biri Brawl Pass ile alınabilen 3 kostüme sahip. Elmasla alınabilen kostümlerden biri ortalama bir fiyata sahipken diğer kostüm paha diyebileceğimiz seviyede bir fiyata sahip. Aşağıdaki listede Poco kostümlerini ve fiyatlarını görebilirsiniz.

  • Korsan Poco (80 elmas)
  • Serenatçı Poco (150 elmas)
  • Poco Starr (Brawl Pass)

Poco Brawl Stars Yıldız Gücü

İkisi de 9. seviyede açılan iki yıldız gücüne sahip olan Poco, bu güçler sayesinde şifacı yönünü veya saldırı yönünü geliştirebiliyor. Güçlerden biri normal saldırısını geliştirirken diğeri süper gücünü geliştiriyor.

İlk yıldız gücü Da Capo!, Poco’nun normal saldırısı takım arkadaşlarına isabet ettiğinde, tıpkı özel gücünde olduğu gibi onları iyileştirmesini sağlıyor. Takım arkadaşlarına isabet eden her normal saldırı 700 sağlık puanı yeniliyor.

İkinci yıldız gücü Tiz Solo, Poco’nun süper gücünün iyileştirmenin yanında hasar vermesini de sağlıyor. Süper gücü takım arkadaşlarına isabet ettiğinde sağlık puanı yenilerken rakiplere isabet ettiğinde 800 hasar veriyor.

Poco Brawl Stars Özellikleri

Poco’nun normal saldırısı uzun menzil ve koni şeklindeki bir alana hasar veren ses dalgaları gönderiyor. Süper gücü çok uzun bir menzilde, koni şeklindeki bir alan içerisinde bulunan takım arkadaşlarının sağlık puanlarını yeniliyor. Aksesuarı Akort Cihazı ise 5 saniye boyunca Poco’yu ve yakınındaki arkadaşlarını 400 puan iyileştiriyor.

Poco’nun diğer tüm karakterlerin de sahip olduğu 7 temel özelliğini aşağıdaki listede görebilirsiniz.

  • 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 4000/5600
  • 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 700/980
  • Saldırı Menzili/Süper Menzil: 7/9,33
  • Hareket Hızı: 720
  • Yeniden Yükleme Süresi: 1,6 saniye
  • Vuruş Başı Süper Şarj: %21,35
  • 1. Seviye Süper Güç iyileştirmesi/10. Seviye Süper Güç İyileştirmesi: 2100/2940

Poco Brawl Stars Resimleri

Elinde gitarı, başında siyah sombrerosu ve takım elbisesiyle tam bir beyefendi olan iskelet müzisyenin kostümleri karakteri farklı şekillere soksa da kostümlerinde genel olarak müzik teması hakim. Korsan Poco kostümünde ise karakterin meslek değiştirmiş halini görebiliyoruz.

Siz de Poco’nun ve kostümlerinin nasıl göründüğünü merak ediyorsanız aşağıdaki listede isimlerine tıklayarak görebilirsiniz.

Poco Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi 2021
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz