Pokemon Go Altın Kazanma Yöntemleri

Pokemon Go Altın Kazanma Yöntemleri

alextugani
16-06-2021 - Oyun - Pokemon

Pokemon Go altın kazanma yöntemleri, oyunun para birimi olan Pokecoinleri kazandıran yöntemlerdir. Pokecoin sayesinde oyun içerisinde eşya satın alabilirsiniz hatta oyunda kalıcı yükseltmeler yapabilirsiniz.

Pokemon Go’da altın sahibi olmanın iki yolu vardır. İsteyenler gerçek para ödeyerek altın satın alabilirler. Para ödemek istemeyenler ise Pokemon Go altın kazanma yöntemleri ile altınları elde edebilirler. Kazandıkları altınları da istedikleri gibi harcayabilirler.

Pokemon Go Altın Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Pokemon Go’da pokemonları güçlendirmeye yarayan yerlere gym denir. Gym gerçek hayattaki tarihi yerlerin oyundaki gösterim alanlarıdır. Bu gym’ler takımlar tarafından ele geçirilebilir. Ele geçiren takımdan bir kişi o gmy’in lideri sayılır. Alanın korunması için lider bir pokemon bırakır ve başka takımlara karşı pokemon direnç gösterir.

Pokemon Go altın kazanma yöntemleri gym’lerde gerçekleşir. Pokecoinler şu şekilde elde edilebilir:

  • Pokemon’un gym’de kaldığı her 10 dakikada 1 altın kazanılır.
  • Gym’den çıkarken altınlar size verilir.

Bir pokemon tek seferde en fazla 50 altın kazanabilir. 50 altın topladıktan sonra hala gym’de kalmaya devam etse de elinize daha fazla altın geçmez. Yani bir tane gym ele geçirip günlerce pokemonu orada bırakmanız sizi daha kazançlı hale getirmeyecektir. O yüzden düzenli olarak bu işi yapmalısınız. Böylece sürekli olarak altın kazanabilirsiniz.

Pokemon Go altın kazanma yöntemlerinden bir diğer ise Shop’tan parayla satın almaktır. Shop’a gidip istediğiniz kadar pokecoin sahibi olabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz