Pokemon Go Lure Module Nedir?

Pokemon Go Lure Module Nedir?

Jabrayilov
16-06-2021 - Oyun - Pokemon

Pokemon Go Lure Module, birçok oyuncu tarafından tam olarak bilinmemektedir. Hal böyle olunca oyunda bazı oyuncular hızlı bir şekilde ilerlerken bilgi eksiği olan oyuncular daha yavaş ilerleme kat etmektedir.

Yeteneğinizin bilgi eksikliği nedeniyle ziyan olmamasını istiyorsanız yazımızı dikkatlice sonuna kadar okuyun. Pokemon Go Lure Module hakkında bilinmesi gereken her şeyi açıklayacağız.

Pokemon Go Lure Module Nedir?

Pokemon Go oyununda oyuncuların kullanabileceği onlarca farklı öge vardır. Oyuncular bu ögeler sayesinde çeşitli özellik ve avantajlar elde ederler. Örneğin; Lucky Eggs ögesi kullanıldığında antrenörün süresi ikiye katlanır. Bu sayede oyuncuların işi kolaylaşmış olur.

Pokemon Go Lure Module de bir ögedir. Hatta oyunun en kıymetli ögelerinden birisidir. Incense ögesine benzer bir mantığı vardır. Lure Module bir PokeStop noktasına koyulursa etrafa pembe dumanlar saçarak Pokemonları kendisine doğru çeker. Kısacası Pokemon çağırabilmek için kullanılan özel bir ögedir.

Bu ögeyi istediğiniz her yerde kullanamazsınız. Lure Module yalnızca PokeStop noktalarında kullanılır. Lure Module’nin ortasında yer alan halkayı çevirerek eşya da kazanabilirsiniz. Ne kadar çok çevirirseniz o kadar çok kazanma şansı elde edersiniz.

Bir Lure Module kullanıldıktan 30 dakika sonra çalışmaya başlar. Bundan dolayı PokeStop noktasında en az 35-40 dakika kalabilecekseniz ögeyi kullanın. Yoksa hiçbir Pokemon çağrılmaz ve boşu boşuna ögeyi kullanmış olursunuz. Halihazırda bekleyen diğer eğitmenler yaptığınız hatayı affetmeyecektir ve bu durumdan faydalanmaya çalışacaklardır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz