Pokemon Go Pikachu Nerede Bulunur?

Pokemon Go Pikachu Nerede Bulunur?

alextugani
16-06-2021 - Oyun - Pokemon

Pokemon Go Pikachu nerede bulunur sorusu oyunda bir süre vakit geçiren her oyuncunun aklını kurcalamaktadır. Efsanevi çizgi filmden bilinen Pikachu, oyunda görülemeyince oyuncular şaşkınlığa uğruyor. Şaşırmakla kalmayıp onu bulmak için arayışa çıkılıyor. Arayışınızı hızlandırmak ve Pikachu’yu kolayca bulabilmek için yazının devamını dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Pokemon Go Pikachu Nerede Bulunur?

Oyuna yeni başlarken herkese üç pokemon gösterilir. Bu pokemonlar; Bulbasaur, Squirtle ve Charmander’dir. Bunlar görünen pokemonlardır ve Pikachu gizli pokemondur. Pokemon Go Pikachu, başlangıçtaki Bulbasar, Charmander ve Squirtle’ın 15-20 metre ilerisinde yer alır.

Eğer başlangıçta gösterilen üç pokemondan birisini yakalamayıp 15-20 metre onlardan uzaklaşırsanız ekranınız titremeye başlar. Ekranınızın titremesi üç pokemonun alanından çıkıp gizemli Pikachu’yu görebileceğiniz anlamına gelir.

Ekran titredikten sonra oyuna ilk başladığınızda görünen Bulbasaurü Charmander ve Squirtle tekrar görünür ancak tek bir fark olur. Bunların yanında Pikachu da görünmeye başlar. Göründükten sonra hemen yanına gidip Pikachu’yu alabilirsiniz.

İlk denemede Pikachu ortaya çıkmayabilir. Bu nedenle en az 3 defa yukarıda anlattığımız işlemleri tekrar edin. Tekrarlarınız karşılıksız kalmayacaktır. Denemeleriniz sonucunda Pikachu’nun nerede olduğunu bulursunuz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise Pikachu çıkmadığından yerinde sabit durmamalısınız. Sürekli olarak yürümeye devam edip çıkması için deneme yapmalısınız.

İlk başta bunu yapmayı başarıp Pikachu’yu bulamazsanız gerçek dünyada onu aramaya çıkmanız gerekir. Gerçek dünyada denk geldiğiniz anda yakalayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz