Pokemon Go Shop: Büyük Noel indirimleri mevcut

Pokemon Go Shop: Büyük Noel indirimleri mevcut

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Pokemon

Astute Pokemon Go eğitmenleri, Pokemon Go Shop’un üstünde bulunan “yalnızca sınırlı süre” kutularının, eşyaların stoklanmasının en uygun maliyetli yolu olduğunun farkında olacaklar. Kutular önemli ölçüde daha pahalı olsa da, dört belirli öğeden birkaçını içerdiklerinden çok daha iyi bir değer sağlarlar.

Bu dört belirli öğe, size en uygun olanı seçmenize olanak tanıyan kutudan kutuya değişir. Bazı eğitmenler Raid Battles için yaşarken, diğerleri bazı yumurtalardan çıkmak için yürüyüşe çıkmaktan başka bir şey istemiyorlar.

Bu kutular Pokemon Go ürünlerini almanın en iyi yoludur ...

Bu kutular Pokemon Go ürünlerini almanın en iyi yoludur …


Herkes satış yapmayı sever Premium Raid Pass, 100 PokeCoins’e mal oldu. Bu aslında bir Pokemon Go Spor Salonu’nu savunmaya değer iki gündür (24 saatlik bir sürede sadece 50 PokeCoin kazanabilirsiniz). Başka bir yerde, bir Yumurta Kuluçka Makinesi 150 PokeCoins ve bir Süper Kuluçka Makinesi 200’e malolmaktadır. Kısacası, bunları tek bir ürün olarak satın alıyorsanız, bu size çok zor kazanılan PokeCoins’e mal olacaktır.

Bununla birlikte, paketlenmiş kutular ve özellikle de Xmas döneminde bulunabilecek kutular, size birçok PokeCoin kazandırır. İşte üç Noel Pokemon Go kutusunun içeriği.

Kış Kutusu sadece 480 PokeCoins'e mal oluyor ama etkileyici değil ...

Kış Kutusu sadece 480 PokeCoins’e mal oluyor ama etkileyici değil …

Winter Box

İlk kutu diğer ikisinden daha ucuz, sadece 480 PokeCoins’e mal oldu. Maliyete bağlı olarak daha az ürün olacağı açıktır, ancak yine de maliyet etkindir. Bunları içerir:

 • 2x Premium Raid Pass
 • 2x Super Incubator
 • 2x Star Piece
 • 2x Lucky Egg

Bu öğeleri ayrı ayrı eklediğinizde 760’a mal olurlar ve bu iki Yıldız Parçası içermez. Bu nedenle, en az 280 PokeCoins tasarruf edin!

Ultra Box 20 Premium Raid Pass'ı içeriyor!
Ultra Box 20 Premium Raid Pass’ı içeriyor!

Ultra Box

Ultra Box, 1.480 PokeCoins’e mal olan iki taneden biri. Daha fazla harcama yaptıkça indirimler daha da artar. İçinde bulabilirsiniz:

 • 20x Premium Raid Pass
 • 5x Super Incubator
 • 3x Star Piece
 • 3x Lucky Egg

Bu ürünler genellikle 3.240’a mal olur ve bu da size 1.760 PokeCoins’den büyük indirim sağlar! Kısa bir süre boyunca birkaç Raid Battles yapmak istiyorsanız bu kutuyu kullanın.

Macera Kutusu 20 İnkübatör içerir ...
Macera Kutusu 20 İnkübatör içerir …

Adventure Box

Adventure Box ayrıca 1.480 PokeCoins’e mal oluyor ve yukarıdaki gibi mükemmel bir değer sunuyor. Bu ürünler yumurta kuluçkalarına yöneliktir:

 • 10x Super Incubator
 • 10x Egg Incubator
 • 3x Star Piece
 • 3x Incense


Ham değer açısından bu, sahip olmak için en iyi kutudur. Bu ürün 3.740 için ayrı satılır ve size inanılmaz bir 2.260 PokeCoins kazandırır!

Profesyonel ipucu: Niantic’in tüm eğitmenlere cömertçe günün tamamı için 1/2 Yumurta Açma Mesafesi verdiği Yeni Yıl Günü için kuluçka makinesini kurtarın.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz