Pokemon Sword and Shield Charmander nasıl alınır ve Charizard’a nasıl geliştirilir?

Pokemon Sword and Shield Charmander nasıl alınır ve Charizard’a nasıl geliştirilir?

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Pokemon

Birinci Nesil’den OG Fire Starter hala Pokemon Sword and Shield’e ateşli bir yumruk atıyor, ancak vahşi doğada bulabileceğiniz bir pokemon değil. Charizard herkesin en sevdiği Ateş türü olduğundan – yalan söyleme, bunun doğru olduğunu biliyorsun – Sizi doğru arama yöntemlerine ulaştırmak için Pokemon Sword and Shield Charmander’ı nasıl bulacağınızı anlatacağız.

Pokemon Sword and Shield Nasıl Charmander sahibi olunur

Pokemon Sword and Shield Nasıl Charmander  sahibi olunur
Pokemon Sword And Shield Nasıl Charmander sahibi olunur

Pokemon Sword And Shield Charmander’i elde etmek için oyunu yenmeniz gerekiyor. Evet, bu ilk adım; Leon’u yenin ve Şampiyon olun, sonra Charmander sizin için kullanılabilir olacak … nereye bakacağınızı biliyorsanız.

Şampiyon olduğunuzda ve Postwick’teki evinizde uyandığınızda, Charmander’ı almak için yolun üzerinden Hop’un evine koşmanız gerekir. Ön kapıdan girin, yukarı koşun ve inişteki yaşlı kadını görmezden gelin, sonra Hop’ın odasına gidin. Yerde bir Poke Ball var.

Doğru, Charmander’i almak bu kadar basit. Ekteki notu okursanız, Leon’un sizin için bir hediye olarak ayırdığını öğreneceksiniz.

Pokemon Sword and Shield Charmander’ı Charizard’a nasıl geliştirebilirim?

Pokemon Sword and Shield Nasıl Charmander  sahibi olunur Charmander'ı Charizard'a nasıl geliştirebilirim?
Leon ‘un bıraktığı not

Charmander 16. seviyede Charmeleon’a dönüşüyor, daha sonra 36. seviyede tekrar Charizard’a dönüşüyor. Partinizde ilk önce Charmander ile yüksek seviyeli bir Pokemon ile savaşa girin, ardından isabet almadan önce hemen değiştirin. Pokemon’u yendiğinizde, muazzam miktarda deneyim puanı almalı ve seviyelerde atış yapmalıdır. Bir savaştan sonra 36’yı vurmazsa, savaş kulesinde vahşi Pokemon veya antrenörleri yenene kadar yenmeye devam edin. Char!

Bu yazımızda gamesradar.com‘dan yararlanılmıştır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz